RuyaTabirleri.com

Rüyada Soru Sormak

Rüyada soru sormak, okuma hevesine, güzel sanatlara olan ilgiye, yüksek okul mezunu olmaya, cahillikten kurtulmak için mücadele etmeye, gezmeye, görmeye, öğrenmeye ve her konuda bilgi sahibi olma arzusuna alamet eder. Rüya sahibinin eğitimli olmak için gece gündüz çalıştığına, tembellikten nefret ettiğine, bilgisiz ve dünyadan bir haber bir kişi olarak kalmaktan çok korktuğuna yorulur. Bu rüya bazı durumlarda sıkıntı olarak da kabul edilmektedir.

Rüyada Soru Görmek

Rüyada soru görmek, hurafelerden uzak durmaya, yalan yanlış yani kulaktan dolma bilgilere değer vermemeye ve koca karı ilaçlarına itikat etmemeye alamet eder. Rüya sahibinin âlim kimse olmak için nefes tükettiğine ve dirsek çürüttüğüne rivayet edilir.

Rüyada Soru Çözmek

Rüyada soru çözmek, başarılı olmaya, insanlar arasında sevilmeye, hem dinde hem de ahlakta olgunlaşmaya ve sorunlara serin kanlı bir tavır ile yanaşarak onları daha fazla karışık hale getirmeden çözümlemeye yorulur.

Rüyada Soru İşareti Görmek

Rüyada soru işareti görmek hem ortalığı hem de insanların kafasını karıştıracak bazı tatsız olayların meydana geleceğine, tatsız haberlerin alınacağına ve kötü günlerin yaşanacağına delalet eder. Uğursuzluk olarak değerlendirilir.

Rüyada Soru Cevaplamak

Rüyada soru cevaplamak, sıkıntıları atlatmaya, kararsızlıkları ve başarısızlıkları aşmaya, engelleri kaldırmaya, imkânsızlıklar içinde imkânlar yaratmaya ve mutlu olmaya tabir edilir. Kişi, dertlerini geride bırakacak ve huzurlu günlere merhaba diyecek demektir.

Rüyada Merak Etmek

Rüyada merak etmek, bilgi konusunda daha fazla donanımlı kimse olmaya, alanında uzman olmaya ve bu sayede işinin ehli kimse haline gelmeye işaret eder. Vaktini boş işlere harcamak yerine okuyup kendini geliştirmek için uğraşan bir kişiye yorulur.

Rüyada Şüphe Etmek

Rüyada şüphe etmek, rüya sahibinin bilmediği konular üzerinde iddia ederek, yanılmasına ve rezil olmasına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Soru Sormak İle İlgili Rüyalar;

 1. fatma (06 Ekim 2014 saat: 14:11)

  rüyada eski sevgilim beni bir düğüne götürdü herkes oturmuş et ve pilav yemeğini yeyiyordu.bir baktım erkek arkadaşım yanımda yok yalnız kaldım orada sonra okula gittim derse girdim ve eski sevgilimin beni okulun kapısında beklediğini gördüm ama hoca dersten çıkmama izin vermiyordu sonra o beni aradı yanında çok zeki bir çocuğun olduğunu söyledi bir sorusu var sana soracak sen de cevapla dedi. çocuğun bana sorduğu soru bir havuzdaki suya ne girerse zehire dönüşür bu havuzcevapta kanalizasyon suları girerse zehre dönüşür olacaktı tam okunan şıklardan bu şıkkı söyleyecektim ki telefon kesi kesildi kapandı telefon .Daha sonra beni bekleyen erkek arkadaşım gitmiş fazla bekleyememiş ben onu aradım telefonu kapalıydı sonra msj attım ona belki sonra görür diye

 2. Melis (11 Mayıs 2014 saat: 15:27)

  Merhaba rüyamda annemin cok yakin arkadasi, ve benim cok sevdigim bir teyzem beni gelin olarak arzuladigini gördüm. Rüyamda bana Keske ikinizin, senin ve oglumun dügün pastasini yesem diyordu ve beni ogluna istemeye geleceginide söylüyordu. Dugunu gormedim ama evli oldugmuzu gordum. Görümcemin oturma odasindaydik kalabalik bir sekilde. Görümcemin vitrinin uzerinde beyaz toz vardi. Ama onun haricinde heryer temiz ve güzeldi. Kendimi mutlu hissediyordum. Ruya icerisinde 3 kere uyandim ve uykuya geri daldigimda rüyanin devamini gördüm.

 3. Emine (11 Mayıs 2014 saat: 12:30)

  Rüyamda okulla geziye gitmizi görüyorum.
  Arkadasimla dolasirken sevgilimi gördüm ve yanina gitim ama onun yaninda baska kiz varmis ve öpüsüyorlardi..
  Sonra otobüse bindik yatmaya bir yere gidiyoruz..
  Otobüsdede baska bir kizla oturuyordu ..
  Sonra indik otobüsdeb yatmaya gidiyorduk ama benim evimde yani annemlerin yatak odasina sevgilimle otobüsdeki kiz ( o kiz aslinda cok nefret etigim bir kizdir , sinifima gidiyor) onlar orya yatmaya gidiyor , ve sevistiklerini görüyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,