RuyaTabirleri.com

Rüyada Sos Görmek

Rüyada sos görmek, her açıdan afiyette olunduğunu hatta zenginlikten daha fazlasına sahip olunacağını bildirir. Huzurun yerinde olduğu bu dönemde hiçbir kötü haber alınmayacağını, isteklerin anında gerçek olacağını, kişinin ne kadar hayali varsa onlara ulaşmakta herhangi bir engel yaşamayacağını delalet eder. Kıymalı sos görmek dini konularda hassasiyet göstermek, aile bireylerini de imanı bütün, inancına uygun yaşayan kişiler haline getirmek için çabalamak demektir. Sos acı ise hayattaki her dertle baş edebilecek evlatlar yetiştirmek, her koşulda ayakta durmak anlamına gelir. Dirayetli olmak, güç gerektiren işlerde çalışmak ve ekmeğini taştan çıkarmak anlamındadır. Acı sos gören kişinin tatlı dilli eşi olur. Kız evlat sahibi olmak, evladına güzel bir gelecek bırakmak manasına gelir.

Rüyada Soslu Yemek Yapmak

Eve giren gelirin hiç azalmayacağı ve bereketinin de kaçmayacağı anlamındadır. Maddi darlık çeken biri bu rüyayı görürse beklemediği bir paraya kavuşur. Zam almak, miras yolu ile eve kavuşmak, bundan sonra rahat etmek demektir. Zengin kişiler için mallarına yenilerini ekleyeceklerini tabir eder. Ekşi soslu yemek yapmak gıybete girmek veya birine istemeden de haksızlık etmek yüzünden sonradan vicdan muhasebesi yapmak anlamına gelir.

Rüyada Çikolatalı Sos Görmek

Bilgelik demektir ve kişi için hayatın anlamını çözmeye çalışmanın önemine işaret eder. Rüya sahibi yaptıkları ve söyledikleri üzerine daima düşünerek hareket ettiği için hem fazla hata yapmaktan uzak durur, hem de sonradan üzüntü yaşayacağı olaylara karışmamış olur. Evliliklerde herhangi bir sorun yaşanmayacağını, aile üyelerinin ömür boyu birbirine tutkuyla bağlı olacağını bildirirken macera dolu günlerin de haberini verir.

Rüyada Sos Görmenin Psikolojik Yorumu

Manevi gelişim içinde olunduğunu ve kendini sürekli yenilemek, yeteneklerini ortaya çıkarmak, zekasıyla ve kişiliği ile insanları etkilemek istemek anlamındadır. Yaşamın her halini tecrübe edinmeyi ve farklı kültürlere yönelik bilgiler almayı önemsemek demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!