RuyaTabirleri.com

Rüyada Sosis Görmek

Rüyada sosis görmek, rüyayı gören kişinin, birlik ve beraberlik gerektiren zorlu bir iş için eş, dost, akraba ve ahbaplarını toplayıp bir grup kurmasına ve bu şekilde kurulup farklı çalışmalar ve işler yapan diğer grupları büyük bir kitleye dönüşmek için birleşme amacıyla toplamasına delalet eder.

Rüyada Sosis Pişirmek

Rüyada sosis pişirmek, iş hayatında ya da aile hayatında gerçekleştirilmek istenen çalışmalarla ilgili sevinçli ve mutlu bir haber almaya tabir olunur.

Rüyada Sosis Pişiren Birini Görmek

Rüyada sosis pişiren birini görmek, yardıma ihtiyacı olan, aç kalmış ya da yolda kalmış birine yardım etmeye ve o kişiyi sevindirmeye işaret eder.

Rüyada Sosis Yemek

Rüyada sosis yemek, rüyayı gören kişinin, geleceğini ve kariyerini şekillendirmek için  hayatını derinden etkileyecek büyük kararlar almasına ve bu adımları yavaş yavaş gerçekleştirmeye başlamasına yorumlanır. Aynı zamanda, hane içindeki aile bireyi sayısının artacağına ve çocuk sahibi olunacağına delalet edilir.

Rüyada Sosisli Ekmek Görmek

Rüyada sosisli ekmek görmek, yapılan işlerde yaşana parasal ya da malla ilgili sıkıntıları çözmek için bir eş, dost ya da akrabadan gelecek olan paraya ve yardıma yorumlanır.

Rüyada Sosis Kızartmak

Rüyada sosis kızartmak, uzun zamandır iş, hayat koşturmacası ve kırgınlık gibi sebeplerden ötürü bir araya gelemeyen aile bireylerinin bir araya gelmesine ve birlikte mutlu ve huzurlu zamanlar geçirmelerine tabir edilir.

Rüyada Sosis Almak

Rüyada sosis almak, uzun bir zaman boyunca devam eden bir kırgınlığın ve küslüğün aile büyüklerinden birinin araya girmesi sonucu son bulmasına ve rüya sahibinin bu durum karşısında çok mutlu olmasına delalet eder.  Ayrıca, yapılan çalışmaların ve ortaya konan eserlerin halka sunulması için alınan bir davete yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!