RuyaTabirleri.com

Rüyada Soygun Görmek

Rüyada soygun görmek, rüyayı gören kişinin müjdeli haberler alacağına, hayırlı, güzel, iyi ve olumlu olaylarla karşılaşacağına, kazançlı olacağı işlere gireceğine, mutluluktan, sağlıktan, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine, kendisi için isabetli kararlar alacağına, yeni başlangıçlar yapacağına ve hayatında çığır açacak olaylar yaşayacağına rivayet edilir. Rüya sahibi hem maddi hem de manevi anlamda karlı çıkacağı günler yaşayacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Soygun Yaptığını Görmek

Rüyayı gören kişinin henüz piyasaya girmemiş ve çok kimse tarafından da bilinmeyen iş kollarına yöneleceğine, bu işten deyim yerindeyse pastanın en kalın dilimine sahip olacağına, zenginlik elde edeceğine ve çevresindekilere göre hedefi on ikiden tutturacağına delalet eder.

Rüyada Soygun Yapıldığını Görmek

Rüyada soygun yapıldığını görmek de, soygun yaptığını görmek gibi ele alınır ve rüyayı gören kişinin hayatına maddi, manevi değer katacak fırsatlar yakalayacağına, daha fazla gelir elde edeceğine, geçimini daha kolay şekilde sağlayacağına, güç ve kudret sahibi olacağına tabir edilir.

Rüyada Soyguncu Görmek

İyi değildir ve rüyayı gören kişiyi üzecek, emeklerine ve fedakârlıklarına karşı ona nankörlük edecek, arkasından konuşacak, kuyusunu kazacak, onu kötüleyecek, ayağını kaydırmaya çalışacak, bir düşmanı olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin çok kırılacağına, hayal kırıklığına uğrayacağına ve insanlarla iletişimden kaçınacağına yorulur.

Rüyada Hırsız Görmek

Bu rüya da şer olarak kabul edilir ve rüyayı gören kişinin hayırsız ve kötü kişilerin gazabına uğrayacağına, sarsılacağına, yıkılacağına, içine kapanacağına, kimseleri görmek istemeyeceğine alamet eder. Rüya sahibi için pek de iyi niyetler ve iyi düşünceler taşımayan bazı art niyetli kimselerin varlığı üzerinden değerlendirilir.

Rüyada Hırsız Yakalamak

Rüyayı gören kişinin kendisine zarar vermek isteyen kişilere engel olmayı başaracağına ve rahat edeceğine rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!