RuyaTabirleri.com

Rüyada Soyguncu Görmek

Rüyada soyguncu görmek, hiç iyi değildir ve kişinin günahlara batacağı ve nefsine yenilerek şeytanla iş birliği yapacağı anlamına gelir. Kötü, çirkin davranışlarda bulunmaya, hoş olmayan sözler konuşmaya ve kusurlu işler yapmaya alamet eder. Hak yolundan ayrılmaya, ona karşı gelmeye, onun buyruklarına riayet etmemeye, hak yemeye, iftira atmaya, ah ve beddua almaya işaret eder.

Rüyada Soyguncu Yakalamak

Kişinin aklından geçen bazı fena düşüncelerin varlığına tabir edilir. Fesada karışmaya, hak yemeye ya da iftira etmeye yakın durduğuna ve Allah korkusunu terk edeceğine rivayet edilir. Ayrıca, , iş hayatında ve sosyal hayatta çok büyük sıkıntılar ve parasal krizler yaşandığına ve kurtulmak için hiç kimsenin destek vermeyeceğine ve bu yüzden başka yollara sapıldığına tabir edilir.

Rüyada Soygunculuk Yapmak

Bazı kirli işlere girmek için planlar yapmaya ve bunun için yollar aramaya delalet eder. Kazanç ya da menfaat elde etmek için yapılabilecek her türlü kötü ve pis işe alamet eder.

Rüyada Banka Soygunu Yapmak

Hemen hemen gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve kişinin hiçbir sorumluluğu olmadığı halde bir olaydan dolayı sorumlu tutulacağına ve uzun bir süre boyunca kendini aklamakla uğraşacağına ve sonunda günahsız olduğunu kanıtlamayı başaracağına delalet eder.

Rüyada Soygun Yapıp Yakalanmak

Kişinin bazı art niyetleri olduğuna tabir edilir. Hileli işler yapmak, fesat üretmek, insanların payına göz dikmek ve dinde farz olmayan şeyleri elde etmek gibi bir takım kötü niyetlerin olduğu anlamına gelir.

Rüyada Soygun Yaptığını Görmek

Helal olmayacak kapıları aralamaya ve bu sayede yine helal olmayacak ve bu yüzden yani makbul olmadığı için rahat yenmeyecek kazanca işaret eder. Aynı zamanda, zarar edilecek bir olaya işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!