RuyaTabirleri.com

Rüyada Soyulduğunu Görmek

Rüyada soyulduğunu görmek, hayırlara alamet etmez ve şerli olaylar yaşanacağına, rüya sahibinin yıpranacağı ve üzüleceği kadar kötü günler geçireceğine alamet eder. Bu rüya hem maddi hem de manevi anlamda zarara uğramaya, sadece yokluk değil aynı zamanda acı da çekmeye alamet eder. Rüya sahibinin borçların yükü altında ezileceği, çaresiz kalacağı ve gözyaşı dökeceği şeklinde ifade edilir.

Rüyada Evin Soyulması

Rüyada evin soyulması, sabretmek ve sıkıntılara göğüs görmek sayesinde rüyayı gören kişinin mutluluğu ve istediği başarıyı yakalayacağına ve istediği maddi imkânlara sahip olacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Hırsız Görmek

Rüyada hırsız görmek, rüya sahibinin başına büyük felaketler ve musibetler geleceğine, kötü kişilerle karşılaşacağına, onlar nedeni ile başının beladan kurtulmayacağına ve huzurunun kaçacağına işaret eder.

Rüyada Hırsız Olmak

Rüyada hırsız olmak kötü şans olarak ifade edilir. Rüyayı gören kişinin planlarının ve projelerinin bozulacağına, işlerindeki verimin ve bereketin düşeceğine, yaşayacağı sorunlar nedeni ile kurulu düzeninin ve huzurunun da berbat olacağına işaret eder.

Rüyada Hırsız Kovalamak

Rüyada hırsız kovalamak, rüya sahibinin karlı işlere girmek ve rakiplerini arkasında bırakmak gibi düşünceleri olduğu ve kişinin de bu projeler üzerinde çalıştığı şeklinde açıklanır. İşinde yükselmeye ve başarılı olmaya rivayet edilir.

Rüyada Hırsız Yakalamak

Rüyada hırsız yakalamak, amaçlara ulaşmaya, hedefleri tutturmaya ve hayalleri gerçekleştirmeye çok yaklaşmaya delalet eder. Rüya sahibinin kendine olan özgüveni sayesinde her işin altından kalkacağı ve mesleğinde yüksek makamlara çıkacağı anlamına gelir.

Rüyada Hırsız Saldırısına Uğramak

Rüyada evine giren hırsızın saldırısına uğramak, rüya sahibinin hayatındaki bazı meselelerden yana içinin rahat olmadığına, kafasının karışık olduğuna ve bu durumun kendisini çok huzursuz ettiğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin kafasında bazı soru işaretleri olduğu anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,