RuyaTabirleri.com

Rüyada Soyunmak

Rüyada soyunmak, tüm dertlerden, sıkıntılardan, kuruntulardan, endişelerden, şüphelerden ve korkulardan korunmaya ve kurtulmaya işaret eder. Rüya sahibi, sadece kendisine zarar veren kötü huylarından değil aynı zamanda kendisi için zararlı olan ve kişiyi kötü yollara sürükleyip, yanlışlar yapmasına ve günah işlemesine neden olacak kişilerden de arınacak demektir. Rüyada soyunmak, ruhun güzelleşmesine, yüreğin de ferahlamasına delalet eder. Hayırlı rüyalardan biridir zamanın yaraları iyileştirmesi, acıları dindirmesi ve rüya sahibine güzellik getirmesi şeklinde yorumlanır.

Rüyada Anadan Doğma Görmek

Rüyasında anadan doğma görmek ya da anadan doğma olduğunu görmek, ne kadar kötü düşünce, niyet ve hastalık varsa hepsinin kaybolmasına ve kişinin neredeyse yeniden doğmuş gibi hissetmesine işaret eder. Hafiflemek ve esenlik bulmak anlamına gelir.

Rüyada Sokakta Soyunmak

Rüyasında sokak ortasında soyunduğunu ve çevredeki kişilerin de kendisine baktığını gören kişinin, geçmişinde yaşanan bir hatanın şimdi ayyuka çıkmasına ve rüya sahibine zor günler yaşatmasına tabir edilir. Kişi çevresi tarafından ayıplanacak ve bir süre insan içine çıkamayacaktır.

Rüyada Yarı Çıplak Görmek

Rüyasında kendisini yarı çıplak halde gören kişi kötü bir iftiraya uğrayabilir ve buna kahredebilir. Kişinin hiç parmağının olmadığı bir iş ile suçlanmasına ve üzerine çirkin bir lekenin atılacağına işaret eder.

Rüyada Soyunan Kadın Görmek

Rüya sahibinin rüyasında bir kadının kendisinin karşısında soyunup çıplak olduğunu görmesi hayırlara tabir edilir. Kişi, yani rüya sahibi darlıktan kurtulacak, müjdeli ve sevinçli haberler alacak, üzüntüyü, derdi ve gözyaşını bir kenara atacak demektir.

Rüyada Yıkandığını Görmek

Rüyasında anadan doğma soyunarak yıkandığını gören kişi, her işini olması gerektiği gibi hallediyor, hileye, fesada, yalana, rüşvete ya da torpile başvurmuyor demektir. Kişinin hayatına haram değdirmediğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Soyunmak İle İlgili Rüyalar;

  1. Merve D (14 Ekim 2015 saat: 09:35)

    Ben rüyamda eşimle birlikte olacağım için bir geminin içinde soyunmaya başlamıştım. Gemi açıkta değildi. Sonra ben tam soyundum ki başka gemiler yanımıza yanaştı. Ama ben tertemizdim vücudumda hiçbir tüy bile yoktu. Eşim bana yardım etmeye çalışıyordu. Avret yerimi kapatmıştım ancak göğüslerimin açık olduğunun farkındaydım. Bir adamın göğüslerime baktığını gördüm ama birkaç insanın daha baktığını hissediyordum. Gemiye geri dönmek istediğimizde deniz karayla birleşmiş gemilerin altı da karaya benzemisti ve gemiyi bulamamistik. Kapalı ancak dışarıda kıyafetleri duran bir dükkandan uzun etek ve uzun kollu bir bluz aldım. Hava çok güzeldi. Sonra ben kıyafetlerimi giydim ve eve gittik. Su an okuduğum yorumlara göre şunları da belirtmem gerekiyor ki birkaç gündür hastayım ve benim olmasa da eşimin borcu var. Onun borcunu kendi borcum gibi görüyorum ve bir an önce borçlardan kurtulmak istiyorum. Rüyayı anlamama yardım eder misiniz lütfen?

  2. ahmet (26 Haziran 2015 saat: 11:15)

    çok işlek sağnak yağmurlu bir caddenin kenarında bir arabanın ön koltuğunda bulunan bir kova sıcak suya camdan tasımı daldırıp daldırıp 20 dk boyunca şampuanımı sabunumu dökünüp anadan üryan banyomu yapıyorum. polis telsizinden 3 kere ananons geçtikten sonra en sonunda gitmeyeceğimi anlayıp bir ekip bir deli arabasıyla beni almaya geliyorlar. zorluk çıkarmadan deli arabasına biniyorum. erkek hemşire yarın 4 de çıkartırlar seni sen deli değilsin diyor. hastaneye varıyorum form doldurtacaklar ama bilgilerim yanlış. yanlarına düzgünlerini işaretliyorum derken yeni form veriyorlar rüyam bitiyor

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,