RuyaTabirleri.com

Rüyada Söz Görmek

Rüyada söz görmek, rüyayı gören kişinin, rüyasında gördüğü kişinin çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, ortaya bazı projeler koyacağına, kendisi için çok güzel gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşayacağına, sevineceği bazı olaylar yaşayacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine ve çok büyük mutluluklar duyacağına delalet eder. Aynı zamanda, sıkıntı yaratan olayların yakın zamanda sona ereceğine yorumlanır.

Rüyada Söz Söylemek 

Rüya sahibinin, rüyasında gördüğü kişinin, yapacağı çalışmalar ve gerçekleştireceği atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede mal mülk sahibi olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına, büyük başarılar kazanacağına ve eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine alamet eder.

Rüyada Söz Yüzüğü Takmak

Rüyayı gören kişinin, hayatının baştan sona çok dikkat çekici bir şekilde büyük bir değişime uğrayacağına, bu sayede rüya sahibinin kendisine olan güveninin artacağına, yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, eline geçen bütün fırsatların büyük bir kazanç sağlayacağına ve hiç bilmediği ve istemediği bir işe girip kısa sürede adını duyuracağına delalet eder.

Rüyada Söz Vermek 

Rüya sahibinin, rüyasında gördüğü kişiye iş hayatında başına gelecek bir durumda vereceği destekten sonra borçlu olacağına, bu borcu uzunca bir süre boyunca ödeyemeyeceğine, sıkıntılı bir dönem geçireceğine, eline geçen fırsatların kısa zaman içinde faydalarını göstereceğine ve çok sorunlu bir dönem geçireceğine tabir edilir.

Rüyada Söz Bohçası Görmek 

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok büyük mutluluklara ve zenginliklere kavuşacağına, kısa bir zaman içinde kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, eline geçen kazançla çok iyi işlere gireceğine ve ortaya koyacağı bazı projeler sayesinde kendisinin bile hiç beklemediği kadar iyi ve kazançlı yerlere yükseleceğine işaret eder

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: