RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Söz Kesmek

Rüyada söz kesmek, rüyayı gören kişinin, gelecekte çok para ve mal kazandıracak, halk tarafından sevilmesini ve sayılıp örnek alınmasını sağlayacak ve önünde çok büyük kapılar açacak bir iş fırsatına destek vermesine ve işbirliği yaparak çok yönlü kazanç sağlamasına tabir edilir.

Rüyada söz kesmek, mutluluğa, iyiliğe ve hayra delalet eder. Rüya sahibinin yaşayacağı olumlu ve güzel haberlere tabir edilir. Kişinin yaşayacağı bir sevinci çevresindekilere ilan edip, onlarla paylaşacağına ve bu güzel olay karşısında sevdiklerinin kendisi adına çok mutlu olup, kendisini tebrik edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin yüzünün güleceği ve Allah’a şükredeceği bir hayatı olacağı anlamına gelir.

Rüyada Evlenme Amacıyla Söz Kesmek

Rüyada evlenmek amacıyla söz kesmek, rüya sahibinin, herhangi bir kişiyle irtibatta kalmak için, o kişiyle herhangi bir yakınlık gözetmeksizin kurduğu ve genelde iş ilişkisi olarak kullanılan bağa delalet edilir.

Rüyada Bindallı Görmek

Rüyada bindallı görmek, yapılan işler ve ortaya konana çalışmalardan bol miktarda mal ve çok fazla para kazanacağına işaret edilir. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, düşman sahibi olduğuna ve bu yüzden çok fazla dikkat etmesi gerektiğine yorulur.

Rüyada Bindallı Giymek

Rüyada bindallı giymek, girilecek yeni iş projeleri, yeni ortaklıklar ve arkadaşlık ilişkileri sayesinde farklı alanlarda birçok projeye hayat verileceğine ve çok mal ve para kazanmanın yanısıra çok büyük bir üne ve itibara kavuşmaya yorumlanır. Aynı zamanda, ortaya konan çalışmalarla geçmişte yaşanmış üzücü ve kötü olayların üzerine kalın bir çizgi çekileceğine ve gelecekte yapılacak çok güzel işler için çaba gösterileceğine delalet edilir.

Rüyada Bindallı Giyen Birini Görmek

Rüyada bindallı giyen birini görmek, rüyada görülen kişinin, çok uzun zamandır sakladığı ve yapmak isteyip de yapamadığı birçok şeyi yerine getireceğine ve gerçekleşmeyen hayalinin kalmayacağına işaret edilir.

Rüyada Kına Görmek

Rüyada kına görmek, yapılan işlerin tutması üzerine çok büyük miktarda mal ve paranın kazanılacağına ve hayır amacı ile kullanılması aile çok büyük ve onurlu bir yaşam kazandıracağına ve rüyayı gören kişinin, yaşamında yeni bir sayfa açılacağına delalet eder.

Rüyada Sözlenmek

Rüyada sözlenmek, emeklerin ve hayallerin amacına ulaşacağına, yeni projelerin ve planların tutacağına, küçük sermaye ile yola çıkılan işlerden önemli oranda kar elde edileceğine alamet eder. Rüya sahibinin kendisinin bile hayal edemeyeceği noktalara geleceğine, kısmetinin ve şansının da açık olacağına yorulur.

Rüyada Söz Kesmek

Rüyada söz kesmek, beklenmedik müjdeli gelişmelere ve sürpriz olaylara delalet ederken bir diğer yandan da güzel işler yaparak, toplumda itibar sahibi olmaya ve hep güzel sözlerle anılmaya tabir edilir. Kişi, düşmanlarını çatlatacak, dostlarını da sevindirecek ve kendisi için çok hayırlı olacak işler yapacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Söz Yüzüğü Görmek

Rüyada söz yüzüğü görmek, makbul ve helal olan lokmaya ve mülke işaret eder. Rüya sahibinin zenginliğinin, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, hayatı boyunca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, evinde maddi konular nedeni ile sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına ve eşiyle, çocuklarıyla çok mutlu yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Söz Yüzüğü Taktığını Görmek

Rüyada söz yüzüğü taktığını görmek, kişinin özel hayatında olumlu ve güzel gelişmeler olacağına, gönül işlerinden yana hep şanslı olacağı gibi son kararını da isabetli vereceğine ve kendisi için doğru kişiyi bulacağına, onunla hayırlı bir yuva kuracağına tabir edilir.

Rüyada Söz Yüzüğü Atmak

Rüyada söz yüzüğü atmak, yanlış adımlar atmaya, zarar getirecek işlere girmeye ve kötü yollara sapmaya yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!