RuyaTabirleri.com

Rüyada Sözlendiğini Görmek

Rüyada sözlendiğini görmek, rüyayı gören kişiye tam anlamıyla sürpriz olacak, olumlu olayların meydana geleceğine bu olayların hemen akabininde de rüya sahibinin alıştığı hayattan kopmak durumunda kalarak daha iyi ve daha güzel bir hayatı yaşamaya başlayacağına rivayet edilir. Rüyayı gören kişi için hayatının en önemli anlarını yaşayacağı olayların meydana geleceğine ve kendisinin de büyük bir saadet içinde olacağına tabir edilir.

Rüyada Biriyle Sözlendiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin kontrolü dışında gelişecek ve kendisine neşe, ağız tadı, huzur ve keyif getirecek bir takım hayırlı olayların yaşanacağına rüya sahibinin de kendisini olayların akışına bırakarak tabiri caizse tüy gibi hafif hissedeceğine ve sıkıntılarını atacağına yorulur.

Rüyada Birinin Sözlendiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin çevresinde hayır getirecek ve mutluluk verecek bazı gelişmelerin yaşanacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin sevdiklerinden yana müjdeli haberler alacağına ve onları tebrik edeceğine işaret eder.

Rüyada Arkadaşının Sözlendiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin uykusunda gördüğü arkadaşının başarısına şahit olacağına, onun iyi olduğunu öğreneceğine, hayatının çok güzel yönde ilerlediğini duyacağına ve kendisi adına çok mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Kardeşinin Sözlendiğini Görmek

Rüya sahibinin kardeşinin, hayatıyla ve geleceğiyle ilgili yeni kararlar alacağına, bazı adımlar atacağına ve amacına ulaşmayı başaracağına rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin bu süreçte kardeşinin en büyük yardımcısı olacağına ve onu her anlamda destekleyeceğine yorulur.

Rüyada Eski Sevgilinin Sözlendiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin eski sevgilisi ile bir araya geleceğine ve onunla belki de uzun bir zamandan sonra yeniden görüşme olanağı elde edeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin eski sevgilisi ile deyim yerindeyse iki lafın belini kıracağına ve onun hayatında meydana gelen değişiklikleri öğreneceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , , ,