RuyaTabirleri.com

Rüyada Sözlenmek

Rüyada sözlenmek, rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan yeniliklere delalet eder. Rüya sahibi yeni bir işe girebilir, yeni bir ev ya da araba satın alabilir, karlı bir yatırım yapabilir ya da güzel bir gönül macerası olarak başlayan ilişkisini mutlu bir yuva sahibi olmakla taçlandırabilir. Rüyada sözlenmek hayırlı olan şeyler anlamına gelir. Yeni adımlar atmaya ve yeni kararlar almaya, bunlardan hayır görmeye delalet ettiği gibi aynı zamanda da hayatın hep iyiye doğru gitmesine yorulur. Rüya sahibinin daima önüne bakacağına ve adım adım kendisine huzur ve sağlık getirecek bir hayata yaklaşacağına tabir edilir.

Rüyada Sözlendiğini Görmek

Hayattan umduğunu bulmaya işaret eder. Rüya sahibinin hayatta özlemini duyduğu ve hep hayali ile yaşadığı şeylerin yavaş yavaş gerçekleşmesi anlamına gelir. Rüya sahibi için yaşamayı istediği hayatın kendisini çağırdığı yorumu yapılır.

Rüyada Söz Yüzüğü Görmek

Rüyada söz yüzüğü gören kişi içini karartan kötü düşüncelerden ve duygulardan kurtulacak, uzun zamandan beri yaşayan bir ölü görüntüsünden kurtularak yeniden yaşama isteğine kavuşacak demektir. Rüya sahibinin vereceği yeni bir karar hayatı için adeta dönüm noktası olacak ve kendisine yaşadığını yeniden hissettirecektir.

Rüyada Söz Yüzüğü Takmak

Rüya sahibinin hayatına adeta sihirli bir değnek değerek, her şeyin bir anda güzelleşeceğine ve can bulacağına tabir edilir. Rüyasında söz yüzüğü taktığını gören kişi, aradığı kişiyi bulacak ve mutlu bir evlilik yapacaktır. Kendisini çok seven bir eşi, ömür boyu da kadrini kıymetini bilecek çocukları olacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Söz Kesmek

Rüya sahibinin birinin yardımı olmadan ne yapsa da gözünde olan bir mala ya da paraya sahip olamayacağı anlamına gelir. Biri tarafından desteklenme fırsatını yakalarsa bu işten istediğini alacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: