RuyaTabirleri.com

Rüyada Sözleşme Görmek

Rüyada sözleşme görmek, çok hayırlı, sevindirici bir rüyadır. Anlamı genellikle menfi şekilde kişiyi memnun edecek olayların hasıl olacağıdır. İş konusunda gelecek iyi haberlerin bir anda kişinin tüm ruh halini değiştireceğini ve bundan sonraki yaşamın öncekinden daha farklı olacağını, kişinin kendisine yeni bir gelecek yaratacağını ve her açıdan hayata baştan başlamanın hazzını duyacağını bildirir. Sözleşme, ev kiralamak yahut ev satın almak anlamına gelirken, birikmiş paralarla arsa veya arazi almak suretiyle ileriye dönük yatırımlar yapılacağının da müjdesini verir. Vizyonu geniş, akılcı düşünen, bilimsel veriler ışığında iş yapan kimselerle kurulacak bir ortaklığın kişiye çok para kazandıracağını, zengin insanlar arasına girileceğini de ifade eder.

Rüyada Sözleşme İmzalamak

Bekar biri bu rüyayı görürse ani bir nikahla dünya evine girer. Mutluluk verici olayları ifade eden rüya, nicedir beklenen gelişmelerin peş peşe gelmesiyle kişinin mutlu olacağını bugüne kadar gösterdiği sabrın meyvelerini toplamaya başlayacağını da delalet eder. İş açısından memur olanların kendi işlerini açmak için istifa edeceklerini veya aynı zamanda ikinci bir işe sahip olacaklarını, ticaretle uğraşanların da büyük firmalarla ortaklık kurarak iş alanlarını genişletme imkanı bulacaklarını bildirir.

Rüyada Sözleşme Yırtmak

Ortaklıkların sona ermesi, kurulan işlerde hayal kırıklığı yaşamak veya evli kişiler için ayrılık yahut boşanma durumunun ortaya çıkmasına yorulur. Rüya sahibinin sabrını zorlayan bir meselede rest çekeceğini ve sonuç olumsuz olsa dahi gururlu şekilde hareket edeceğini ifade eder. Sözleşme yırtmak işten atılmak, maddi sorular yaşamak, tapuyla alakalı bir konuda dalavereci insanlarla muhatap olmak şeklinde yorumlanabilir.

Rüyada Sözleşme Görmenin Psikolojik Yorumu

Her şeyin karşılıklı olduğuna inanmanın ve beklenti içine girmenin ifadesidir. Genellikle yapılan her iyiliği hesaplamak, karşıdaki kişiden aynını beklemek, insanlarla menfi şekilde iletişim kurmak anlamındadır. Diğer yandan rüyayı gören kişinin kendisini bir yere ait hissetmek için uğraş verdiğini de bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!