RuyaTabirleri.com

Rüyada Spagetti Görmek

Rüyada spagetti görmek, rüyayı gören kişinin hırslı, çalışkan, cesaretli ve ticarete çok uyumlu kimse olduğuna fakat bu yolda ilerleme göstermek için elinde çok fazla imkân olmayışı nedeni ile bulunmak istediği noktaya gelemediği için mutsuz olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin yetenekleri ve ilgili olduğu işe yönelecek fırsatları yakalayamadığı için istediği kariyeri edinemediğine ve bunun sıkıntısını yaşadığına tabir edilir.

Rüyada Spagetti Yemek

Rüyayı gören kişinin zorluklar içinde yaşadığına, kıt kanaat geçinmek zorunda kaldığına, aslında bir kez şansının dönmesi durumunda hayatının hayal ettiği şekilde değişeceğine ve isteklerinin de yerine geleceğine yorulur. Rüya sahibi hedeflerini, amaçlarını ve ideallerini gerçekleştirmenin yollarını arıyor ama bir türlü bulamıyor demektir.

Rüyada Spagetti Makarna Görmek

Rüyada spagetti makarna görmek de spagetti yemek gibi tabir edilir ve rüyayı gören kişinin aklındaki işlerin ve planların gerçekleşmesi için verdiği mücadelenin hep sonuçsuz kaldığına bunun da kendisine her defasında yeni bir hayal kırıklığı ve üzüntü yaşattığına işaret eder.

Rüyada Spagetti Pişirmek

Rüyayı gören kişinin zahmetler ve zorluklar içinde yaşamak zorunda olduğuna, bunun da kendisini çoğu kez isyanın eşiğine getirdiğine ve keyfini kaçırdığına alamet eder. Rüya sahibi isteklerinin olmayışını kafasına çok takıyor ve bunu kendine dert ediyor demektir.

Rüyada Makarna Görmek

Rüya sahibinin keyfine ve rahatına düşkün, lüks yaşamayı seven ve eğlencesinden geri kalmayan kimse olduğu şeklinde açıklanırken bir diğer yandan da rüyayı gören kişinin imkânsızlıklara düşeceğine ve kötü günler geçireceğine tabir edilir.

Rüyada Makarna Yemek

Hayırlara alamet ettiği şeklinde kabul edilir ve rüyayı gören kişinin mucize gibi gelişmelerle karşılaşacağına, kazançlı çıkacağı işlere yoğunlaşacağına, istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, bu sayede gönlünce bir hayata kavuşacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!