RuyaTabirleri.com

Rüyada Sperm Görmek

Rüyada sperm görmek, bereketli olan işlere delalet eder. Yani rüya sahibinin yaptığı bir işin arkasından başka işler gelmesine ve bu bereketin devam etmesi şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi kendisi için öyle geçerli bir geçim kaynağı bulacaktır ki bu sayede hiç işsiz kalmayacak demektir. Rüyada sperm gören kişi, yaptığı işlerdeki başarısı sayesinde o kadar çok iş teklifi alacaktır ki iş yetiştiremez hale gelecek, sabahlara kadar çalışmak zorunda kalacak ama elde edeceği kazanç sayesinde emeğinin karşılığını alacak demektir.

Rüyada Sperm Bulaşması

Rüyasında giysisine ya da vücudunun bir yerine sperm bulaştığını gören kişi hayır ve iyilik görecek demektir. Rüya sahibinin bir dileğinin gerçekleşeceğine ya da muradının olacağına tabir edilir.

Rüyada Sperm Yutmak

Rüyasında sperm yuttuğunu gören kişinin geçim kaynağı tükenecek ve yeni bir kazanç kapısı aramak zorunda kalacak demektir. Malından ve parasından bilinçsizce ve gereğinden fazla yemeye tabir edilir.

Rüyada Sperm Yemek

Rüyada sperm yemekle, sperm yutmak benzer şekillerde yorumlanır. Rüya sahibinin gereksiz yere harcama yapıp sonra da beş kuruşsuz kalıp, darlık çekeceğine işaret eder.

Rüyada Sperm Fışkırması

Malın ve kazancın aşırı şekilde artmasına delalet eder. Rüyasında sperm fışkırdığını gören kişinin kendince küçük bir servet sayılacak mal varlığına kavuşacağına, dünya yaşantısında çok rahat edeceğine tabir edilir.

Rüyada Meni Görmek

Kazanç kapılarının ve kısmetin açık olmasına, ömür boyu darlık ve geçim sıkıntısı yaşanmayacağına, rahatın da huzurun da yerinde olmasına işaret eder. Aynı zamanda sağlıklı, mutlu ve uzun bir ömre delalet eder.

Rüyada Sevişmek

Bu rüya hayırlara ve hayır bulmaya tabir edilir. Rüya sahibi hayatta her dileğine ve arzusuna kavuşacak, gerek iş hayatında gerek evlilik hayatında hayır görecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: