RuyaTabirleri.com

Rüyada Spor Ayakkabı Görmek

Rüyada spor ayakkabı görmek, sağlığa, mutluluğa, neşeye, keyfe, sevince ve ağız tadına işaret eder. Rüya sahibinin hayatından razı olduğuna, sahip oldukları sayesinde her nefesinde Allah’a şükrettiğine, bundan iyisinin can sağlığı olduğunu düşündüğüne delalet eder. Rüya sahibinin mutlu olmak için hiçbir eksiği olmadığı yorumu yapılır. Rüyada spor ayakkabı görmek, rahat bir hayata, işlerde kolaylığa ve kusursuzluğa delalet eder.

Rüyada Spor Ayakkabı Giymek

Rüyada spor ayakkabı giymek, kurtuluş anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatındaki her türlü melanetten ve kendisini mutsuz ya da hasta eden her çeşit insandan ve dertten kurtulacağına, yakasını belalardan ve belalı işlerden sıyıracağına tabir edilir.

Rüyada Spor Ayakkabı Satın Almak

Rüyada yeni bir çift spor ayakkabı satın almak, rüya sahibinin yapmak istediği işleri yaparak, çok para kazanacağı, gelirinin artacağı, hayatının güzelleşeceği anlamına gelir. Zengin olmak için atılan daha ilk adımda başarılı olmaya işaret eder.

Rüyada Beyaz Spor Ayakkabı Görmek

Rüyada beyaz spor ayakkabı görmek, rüya sahibinin eğlencesi ve rahatlığı için harcama yapacağı bu sayede kafasının boşalacağı ve kederinin dağılacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi içine düştüğü bunalımdan bu sayede büyük oranda kurtulmuş ve rahatlamış olacak demektir.

Rüyada Siyah Ayakkabı Görmek

Rüyada siyah ayakkabı görmek ya da giyinmek, iyi değildir, işlerin ve düzenin bozulacağına, kazancın ve ekmeğin eksileceğine, rüya sahibinin geçim sıkıntına düşüp, başını borçlardan kaldıramayacağına yorulur. Moral bozukluğu ve can sıkıntısı yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Beyaz Ayakkabı Görmek

Rüyada beyaz ayakkabı görmek de beyaz ayakkabı giyinmek de aynı anlama gelir ve iyi şekillerde yorumlanmaz. Kötü haberler almaya ve kötü olaylar yaşamaya, çok sıkıntılı, şanssız ve kısmetsiz bir dönem geçirip zorluk çekmeye işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!