RuyaTabirleri.com

Rüyada Spor Yapmak

Rüyada spor yapmak, uzun ömürlü olmaya ve hiçbir zamana yatağa düşmemeye delalet eder. Rüya sahibinin keyfinin, ağız tadının, huzurunun ve mutluluğunun yerinde olacağına, işlerini kolaylıkla halledebilecek güce sahip olacağına tabir edilir.Kişinin işleri için ne kadar büyük efor sarf ettiğine ve sahip olmak istedikleri için ne denli can hıraş çalıştığına yorulur. Rüyada spor yapmak, başarı, mutluluk, kazanç, rızık ve zafer için koşturmak anlamına gelir.

Rüyada Spor Ayakkabı Görmek

Rüyasında spor ayakkabı gören kişinin hayattan yana çok şanslı olacağına, istediklerine kolaylıkla ulaşacağına, gönlünün huzur ve esenlikle dolacağına tabir edilir. Rüya sahibinin yemesine, içmesine dikkat edeceği için hiçbir önemli sağlık sorunu da olmayacak demektir.

Rüyada Spor Salonu Görmek

Rüyada spor salonu görmek de benzer anlamlara gelir. Rüya sahibinin ağız tadının bozulmayacağına, evindeki bereket sayesinde rahat ve kolay bir yaşam süreceğine işaret eder. Kişi, kendisini çok seviyor, bu nedenle de kendi kıymetini biliyor, kendisi için zararlı olan şeylerden kaçınıyor demektir.

Rüyada Spor Yaparken Terlemek 

Rüya sahibinin kendisini spor yaparken terliyor görmesi, azimle, kararlılıkla ve hırsla çalıştığı anlamına gelir. Kişi, çalışkanlığı sayesinde ileride mutlaka hak ettiği yerlere gelecek, alın terinin hakkını da alacaktır.

Rüyada Bisikletle Yarış Yapmak

Rüyasında bisikletle yarış yaptığını gören kişi, çok zor bir işe atılacak ve ne kadar zahmet çekerse çeksin o işi tamamlamadan vazgeçmeyecektir diye yorumlanır. Kişi sabrının sonunda muvaffakiyete ulaşacaktır.

Rüyada Koşu Bandı Görmek

Rüyada koşu bandı görmek iyi değildir, uğursuzluk olarak yorumlanır. Rüya sahibinin sıkıntıya, zorluğa ve meşakkate düşeceğine işaret eder. Olumsuz olayların yaşanması ve musibetlerle karşılaşılması şeklinde değerlendirilir. Rüyayı gören kişinin hayatının zorlaşacağı ve yükünün artacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Spor Yapmak İle İlgili Rüyalar;

  1. dnz (18 Mart 2014 saat: 09:22)

    merhaba rüyamda oldukça karışık şeyler gördüm.Önce bir japon pazarı gibi bir yere gidip ufak duvar aynası almak istiyordum.tam kasaya gitmiştim aynanın elimde olmadığını fark ettim.sonra tekrar aynaların bulunduğu reyona yöneldim ve aynanın fiyatını 5 lira olarak gördüm rüyamda bu fiyatı çok pahalı bulup bn bunu almam dedim.satıcı adamsa bu duruma sinirlendi adeta beni kovdu dükkanından.daha sonra bi anda kendimi bir ayakkabı mağazasında buldum.mağazanın aşağı katına inip(aşağıya doğru inerken çantamı bir yere bıraktım) uzun çizme almak istediğimi söyledim.bana iki tane çizme verdiler denemem için biri simsiyah bacağımın yarısına kadar uzun topuksuz,diğer çizme ise diz kapaklarımda siyah ve üzerinde çiçek gibi işlemeleri olan bağcıklı bir çizmeydi.her iki çizmeyide giydim ve bir anda çantamın yok olduğunu fark ettim çizmeleri bıraktım her yerde çantamı arıyorum çünkü içinde tüm sahip olduğum param banka kartlarım kimliğim..önemli olan hersey içindeydi çok telaşlıydım.ayakkabı kutularının üstlerine bakıyorum yok,üst kata bakıyorum yok.en sonunda çantayı köşede kalmş ufak bir taburenın arkasında bir gazetenin altında buluyorum ve paramı kontrol ediyorum önce içnde bir miktar param kayıptı bir de orada 40 liranın bütün banknotunu görüyorum rengi turuncuydu şaşırıyorum.sonra kendimi devamlı gittiğim spor salonunda buluyorum,son zamanlarda oldukça kilo almıştım ve göbeğim hızla büyümüştü rüyamdada yine göbeğim için spora gidiyordum.ama normalde spor salonunda kız ve erkeklerin saatleri ayrıydı rüyamda kız erkek karışık gidiyordu.mekik çekiyordum ve yanımda sınıf arkadaşlarım murat ve alipaşa vardı benimle şu şeklde dalga geçiiyorlardı ”deniz oldukça zayıfsın ama göbeğin aldı başını gidiyor hamile misin?”ama ben bekarım normalde.böyle bir soruyla dalga geçiyorlardı ben ise oldukça utanmış bir vaziyette mekik çekmeye devam ediyordum.(gerçek hayatta mekik çekerken çok zorlanırken rüyamda oldukça rahat belim zorlanmadan yapıyorum.)yorumlarınız için şimdiden teşekkrler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,