RuyaTabirleri.com

Rüyada Spor Yapmak

Rüyada spor yapmak, uzun ömürlü olmaya ve hiçbir zamana yatağa düşmemeye delalet eder. Rüya sahibinin keyfinin, ağız tadının, huzurunun ve mutluluğunun yerinde olacağına, işlerini kolaylıkla halledebilecek güce sahip olacağına tabir edilir.Kişinin işleri için ne kadar büyük efor sarf ettiğine ve sahip olmak istedikleri için ne denli can hıraş çalıştığına yorulur. Rüyada spor yapmak, başarı, mutluluk, kazanç, rızık ve zafer için koşturmak anlamına gelir.

Rüyada Spor Ayakkabı Görmek

Rüyasında spor ayakkabı gören kişinin hayattan yana çok şanslı olacağına, istediklerine kolaylıkla ulaşacağına, gönlünün huzur ve esenlikle dolacağına tabir edilir. Rüya sahibinin yemesine, içmesine dikkat edeceği için hiçbir önemli sağlık sorunu da olmayacak demektir.

Rüyada Spor Salonu Görmek

Rüyada spor salonu görmek de benzer anlamlara gelir. Rüya sahibinin ağız tadının bozulmayacağına, evindeki bereket sayesinde rahat ve kolay bir yaşam süreceğine işaret eder. Kişi, kendisini çok seviyor, bu nedenle de kendi kıymetini biliyor, kendisi için zararlı olan şeylerden kaçınıyor demektir.

Rüyada Spor Yaparken Terlemek 

Rüya sahibinin kendisini spor yaparken terliyor görmesi, azimle, kararlılıkla ve hırsla çalıştığı anlamına gelir. Kişi, çalışkanlığı sayesinde ileride mutlaka hak ettiği yerlere gelecek, alın terinin hakkını da alacaktır.

Rüyada Bisikletle Yarış Yapmak

Rüyasında bisikletle yarış yaptığını gören kişi, çok zor bir işe atılacak ve ne kadar zahmet çekerse çeksin o işi tamamlamadan vazgeçmeyecektir diye yorumlanır. Kişi sabrının sonunda muvaffakiyete ulaşacaktır.

Rüyada Koşu Bandı Görmek

Rüyada koşu bandı görmek iyi değildir, uğursuzluk olarak yorumlanır. Rüya sahibinin sıkıntıya, zorluğa ve meşakkate düşeceğine işaret eder. Olumsuz olayların yaşanması ve musibetlerle karşılaşılması şeklinde değerlendirilir. Rüyayı gören kişinin hayatının zorlaşacağı ve yükünün artacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!