RuyaTabirleri.com

Rüyada Stadyum Görmek

Rüyada stadyum görmek, rüyayı gören kişi için hayır, güzellik, başarı, mutluluk, rahatlık, keyif ve neşe olarak kabul edilir. Rüya sahibinin hayatında çok olumlu ve hayırlı gelişmeler olacağı, kişinin makam ve itibar kazanacağı, kazançlı işler yapacağı, bu işlerden bolluk, bereket, zenginlik aynı zamanda da zafer elde edeceği anlamına gelir.

Rüyada Stadyumda Maç İzlemek

Rüyayı gören kişinin kendisine ne hayır, ne mutluluk ne de kazanç getirmeyecek işlere umut bağlayacağına, para yatıracağına ve zarar edeceğine rivayet edilirken aynı zamanda rüya sahibinin günlerini evde oturarak ya da gezerek geçirdiği, geleceği için bir şey yapmadığı şeklinde kabul edilir.

Rüyada Stadyumda Olmak

Rüyayı gören kişinin isabetli adımlar atacağı, yarınları için doğru kararlar alacağı, hedeflerine ve hayallerine kavuşacağı, planlarını, amaçlarını ve hayallerini gerçekleştirmek için değerli ve büyük fırsatlar elde edeceği böylece çok mutlu olacağı anlamına gelir.

Rüyada Kendini Stadyumda Görmek

Rüyada kendini stadyumda görmek de, stadyumda olmak gibi yorumlanır. Rüyayı gören kişinin sürpriz olaylarla karşılaşacağına, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, çalışmalarının hayal ettiği takdiri toplayacağına, işinin gücünün hal yoluna gireceğine ve şansının kendinden yana ilerleyeceğine alamet eder.

Rüyada Stad Görmek

Rüyayı gören kişinin giriştiği işlerden hem maddi hem de manevi menfaat elde edeceğine, kafasının ve içinin rahatlayacağına, yüzünün güleceğine, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine tabir edilir. Rüya sahibinin kendisini çok iyi ve şanslı hissetmesine vesile olacak güzel gelişmelerin meydana geleceğine rivayet edilir.

Rüyada Futbol Sahası Görmek

Rüyayı gören kişinin çevresinin genişleyeceğine, saygınlığının artacağına, ününün çoğalacağına ve yaşamının güzelliklerle dolacağına delalet eder. Rüya sahibi kötü günlerini geride bırakacak, güzel günler yaşayacak ve gerçek mutluluğun tadına varacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Stadyum Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. sukru (13 Ekim 2014 saat: 11:42)

    Selam Ben rüyamda küçük bir statta maç yaptığımı gördüm stat karlı dağlarla çevriliydi ve top oynadığım kişiler de forma yoktu sadece elbise vardı tam taç atacaktım başkası ben atayım dedi ve attığı top sahanın için de birden beliren masaya carptı ve önüme düştü ve tam vuracatım yerini hatırlamıyorum ve top Amerikan futbal topunun bembeyaz haliydi,ve sonra Bi mahallede 5-6 asker gördüm ellerin büyük bir Türk bayrağı vardı ve çok neşeliydiler ve on karla konuştum bu kadar yorumlarsanız çok teşekkür ederim

  2. mesut (14 Haziran 2014 saat: 13:24)

    rüyamda stadyumdaydım(gs stadı TT arena), ünlü futbol adamlarıyla(gs yöneticileri) protokol kapalı tribününde duruyorduk, arkaları bana dönüktü ve hiç konuşmuyorduk, durduğumuz yer beton ve alçaktı, bir iki kişi sandelyede oturuyordu ama stadyumda bizden başka kimse yoktu , futbolcuda yoktu yeşim çim saha boştu, yağmur yağmaya başladı aynı anda gökyüzü birden simsiyah oldu ve arkaya doğru kaçmaya başladım(bir kaç metre) tavandan yöneticilerinden birinin omzuna yağmur suyu damlıyordu .. Bu arada hava siyah, yağmurla birlikte çok şiddetli gök gürültüsü , şimşek çakıyordu bir kaç yere yıldırım gibi düşüyordu ama yıldırımın etkisini görmüyorum.. Bu arada gözüme bir kaç tane yüksek bina (toki kotutları gibi) gördüm ve yüksek binalara aynı anda etrafını yıldırım sardı yani yıldırım düşmedi ama binaların çevresini yuvarlak şekilde yıldırımlar sardı çevreledi …. Sonra uyandım.. rüyada hafif korkum vardı ..

  3. erkut (20 Şubat 2014 saat: 09:37)

    rüyada kardeşimle birlikte almanyanın köln şehrinde oluyoruz bir yükseklikten geçmeye çalışıyordum, o yükseklik ev çatısı gibi ama paslı demir renginde tepesine çıkınca düşecek gibi oldum sallandı deprem gibi bir anda çok kolay bir şekilde geçtim indim aşağıya ve kardeşime bak burada stadyum var dedim aklıma tv de görmüşüm gibi geldi ve köln şehir stadyumunu gördüm. rüya bu şekilde ama ben o şehire hiç gçtmedim sadece 200km yakınında bir şehire gittim geçen yıl.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,