RuyaTabirleri.com

Rüyada Su Almak

Rüyada su almak, bir başkasından ilim irfan öğrenileceğine ve hikmet sahibi olunacağına delalettir. Su almak kişinin kendi çabaları sonucunda edineceği maddi kazanca ve helal lokmaya da işaret eder. Sıkıntı çeken kimseler için dini inancı sağlam bir kişiden alınacak yardıma, çıkacak bir fırsatı değerlendirip iyi bir gelire sahip olmaya, işsizler için kendi işini kurmaya da işaret eder. Su almak aynı zamanda bekar kimseler için görücüye gelen kişiler arasından seçim yapmaya da yorumlanmaktadır. Su alıp evine getirdiğini gören kimseler için evin bereketinin artacağı ve nimetlerin de helal olacağının altını çizen rüya, İslami açıdan da kişinin dini yükümlülükleri hakkında bilgi alıp, doğru yolda ilerleyeceğine yorumlanır.

Rüyada Su Vermek

Kişinin maneviyatının çok geliştiğine ve başkalarının ihtiyaçlarına da cevap verecek kadar ilim irfan sahibi olduğuna, ailesi de dahil, yakın çevresine ışık tutacak, örnek davranışlarda bulunduğuna yorumlanır. Rüyada su vermek, aynı zamanda kişinin ahiret hayatının da çok güzel olacağına tabir edilir. Herhangi bir karşılık almadan ve beklemeden rüyasında su dağıttığını veya verdiğini gören kişinin hem dünya hayatı güzel ve refah içinde geçer, hem de ahiret hayatı iyi olur.

Rüyada Su Görmek

Temiz su görmek kazanılan malın helal olduğuna ve kazancın da her zaman kişi ve hanesi için bereketli olacağına yorumlanır. Kirli ve bulanık su ise, haram mala ve paraya işaret ederken, türlü sıkıntıları ve şanssızlığı da tabir eder.

Rüyada Su Almak Psikolojik Yorumu

Gece uykusunda terleyen ve susayan insanların pek çoğu su ile ilgili rüyalar görürler. Bunun dışında su sembolik olarak kişinin gerçek hayatında dinlenme ve yardım alma ihtiyacının da bir simgesi haline gelir. Rüyasında su aldığını gören kişi, aslında hayatın zorluklarına karşı bir nefes almak ve dinlenmek ihtiyacına girer. Su almak öte yandan kişinin manevi açıdan yorgun ve zayıf düştüğüne de işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!