RuyaTabirleri.com

Rüyada Su Aygırı Görmek

Rüyada su aygırı görmek, genellikle iş hayatına yönelik yorumlarla tabir edilir. Su aygırı kişinin güç ve mevki kazanacağı geliri yüksek bir iş sahibi olacağına işaret eder. Su aygırı görmek aynı zamanda kişinin yakın çevresinde bulunan itibarlı ve varlıklı kimselere de işaret eder ve bu kimselerden yardım görüleceğine de yorumlanır. Su aygırı mal ve mülk sahibi olmaya, altın gibi değerli ziynet eşyalarına sahip olmayı da ifade eder.

Rüyada Su Aygırına Sahip Olmak

Rüyasında bir su aygırına sahip olan kişi, resmi bir mevkide çok önemli bir pozisyona getirilir. Büyük bir terfiinin de müjdeli haberinin alınacağına işarettir. Aygır sahibi olan kişi, ummadığı kadar yüksek kazançlar elde eder ve çevresindekilere de hayrı dokunacak işlerle meşgul olur. Kişinin maddi hayatı kadar manevi hayatının da duygunluk içinde geçeceğine ve aynı zamanda hayır duası alacak işlere daha fazla eğileceğine de yorumlanır. Büyük bir ev satın alınacağına da işaret eder.

Rüyada Su Aygırına Binmek

Rüyasında su aygırına bindiğini gören kişi varlıklı biri ile evlenir ve rahat bir hayat sürer. Kurulacak yeni ve güçlü dostluklara da işaret eden rüya aynı zamanda menfi açıdan her türlü hayırlı gelişmelere ve büyük kazançlara da delalettir. Su aygırına binmek kişinin güç sahibi olacağına, müşkül durumların üstesinden geleceğine ve ailesini her zaman bir arada tutacağının da işaretidir.

Rüyada Su Aygırından İnmek

Mevcut gelirin düşmesine yorumlanan rüya aynı zamanda elden çıkacak olan bir malın da habercisidir. Sorumsuzluk nedeni ile kişinin işlerinin ters gideceğine dair uyarıcı bir anlamı da vardır. Su aygırından inen kişi yalnızlaşır ve çevresindeki itibarı da sarsılır. Yanlış seçimler yapılacağına, sahip olunan gücün kaybedileceğine dair önemli anlamlara sahiptir. Olumsuz açıdan büyük gelişmeler yaşanacağına da yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Su Aygırı Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Hk (01 Eylül 2016 saat: 16:55)

  Rüyamda evimdeyim ve tanımadığım insanlarla bir şey için uğraşıyoruz, herkes mutfakta bi şeyler pişirirken bi çığlık duyuyorum ve ne olduğunu anlamaya çalışırken etrafta köpek balığı belirtileri var diye çığlık atıyorlar. Herkes sağa sola doğru koşturuyor. Ama ben hiçbir belirti bulamıyorum. Sonra salona gidip koltuğa oturmak üzereyken fayansın çizgileri arasında balığın yüzgecini görüyorum. Salonda benimle birlikte bir daha var ve çığlık atarak bana balığı gösteriyor. Sonra ben sakin kalmaya çalışarak koltuğa çıkıyorum. Ama birden o balık ağzını açıp koltuğu ısırırken şu aygırına dönüştüğünü gördüm. Ama koltuğu kırmayı başaramamıştı. Yani köpek balığının şu aygırına dönüşmesini nasıl yorumlayabiliriz?

 2. hava (30 Mart 2016 saat: 10:01)

  Rüyamda annemgilin evin karşısındaki okulun bahçesinde hayvanat bahçesi olduğunu ve insanlar gezerken bir şu aygirinin kaçıp insanları kavaladigini gördüm ben hemen çocuklarımi ve etraftaki bütün çocukları alıp bahçeye kapıyı kitledim

 3. Polat (28 Ocak 2016 saat: 09:49)

  Merhaba;

  Rüyamda deniz kenarında dizlerime kadar suyun içindeydim. Su berrak ve maviydi. O sıra suyun içinde iki tane yunus belirdi biri karaya vurdu. Onu suya geri götürmeye çalıştım fakat o halinden memnundu ve doğum yaptı. Bu sırada yanında bir yılan balığı da vardı. Arkasından denizin içinden büyük bir kertenkele, deniz böcekleri vs. aynı kıyıya çıktı. Bir deniz çiyanı parmağıma battı ve acısını hissettim. Ancak bir su aygırı elimi ağzına alarak çiyandan ben kurtarmaya çalıştı. O sıra uyandım.

  Rüyamı yorumlamanızı rica edeceğim.

  Teşekkürler

 4. Serpil (15 Kasım 2015 saat: 18:30)

  Rüyamda gece vakti akraba iş arkadaşları sevdiklerim falan bi ziyafet veriyoruz kırsal bi yerdi kız kardeşim var bebek halini görüyorum biraz ilerde
  Su aygırı beyaz ve Kardeşimi yutuyor ama bişey yapamıyorum iknciye yine yutuyo ve istifra ediyo bende kurtarıyorum bi güzel yıkayıp uyanıyorum Bunne alanla MA gelir çok merak ediyorum

 5. Eren (12 Ekim 2015 saat: 10:08)

  Denize karsi bi tepede oturuyorum yanimda biri var ama hatirlamiyorum kim. Deniz karanlik. Sonra buyuk bi isik patliyo denizin uzerinde. Gozlerim kamasiyo bakiyorum isigin icinde bisey var su ustune cikmis. Balina mi o diyorm sonrq bir bakiyoruz ki su aygiri. Sonra o kiyiya dogru gelmeye basliyor suzulerek korkup kaciyoruz. Insanlar kacisiyor falan kacistgmz alan da sanki benin ilk okulumun bahcesi ama suan 24 yasindayim. Ve kacarken hava ayinlikti ruyanin basindaki gibi karanlik degildi.

 6. inci (28 Haziran 2015 saat: 10:03)

  Ruyamda biz ailecek denizde yuzuyorduk.Sonradan tam ortamiza bir televizyon gibi bir sey geldi.Televizyonda bir kac kiz vardi.Sonrada su aygirilar gelip onlara saldirdi.Ve ben”bastiginiz yere dikkat edin dedim “ve bir anda su aygirilar bize sapdirmaya calistirdilar.Ve her kes yere dustu.Sonrada ben kucuk kardesimikaybetmistim.Onu her yerde aradim ama bulamadim.Daha sonra enistem kardesimi buldu.Ama o zaman ya olmustu yadabogulmustu

 7. zehra (12 Mart 2015 saat: 11:02)

  Ruyamda ailecek denizdeyiz. Karsi taraftaki denizden 2 su aygiri cikiyor kocamann ve insanlarla gures yapar gibi kavga ediyor insanlar kacisiyor. Ama su aygirlarida onlardan korkuyor kacarken kavga ediyor insanlarla. Bizde cok korkuyoruz ve hemen kaciyoruz oradan. Sonra dugun evine gidiyoruz. Tanidigimiz evlencek. Yaklasik 10 odali ev. Herkes altinlari cikariyor takmak icin bende kucuk altin almisim.. yengem bilezik almis ince ben takmaya calisiyorum olurmu acaba geline diye.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,