RuyaTabirleri.com

Rüyada Su Aygırı Görmek

Rüyada su aygırı görmek, genellikle iş hayatına yönelik yorumlarla tabir edilir. Su aygırı kişinin güç ve mevki kazanacağı geliri yüksek bir iş sahibi olacağına işaret eder. Su aygırı görmek aynı zamanda kişinin yakın çevresinde bulunan itibarlı ve varlıklı kimselere de işaret eder ve bu kimselerden yardım görüleceğine de yorumlanır. Su aygırı mal ve mülk sahibi olmaya, altın gibi değerli ziynet eşyalarına sahip olmayı da ifade eder.

Rüyada Su Aygırına Sahip Olmak

Rüyasında bir su aygırına sahip olan kişi, resmi bir mevkide çok önemli bir pozisyona getirilir. Büyük bir terfiinin de müjdeli haberinin alınacağına işarettir. Aygır sahibi olan kişi, ummadığı kadar yüksek kazançlar elde eder ve çevresindekilere de hayrı dokunacak işlerle meşgul olur. Kişinin maddi hayatı kadar manevi hayatının da duygunluk içinde geçeceğine ve aynı zamanda hayır duası alacak işlere daha fazla eğileceğine de yorumlanır. Büyük bir ev satın alınacağına da işaret eder.

Rüyada Su Aygırına Binmek

Rüyasında su aygırına bindiğini gören kişi varlıklı biri ile evlenir ve rahat bir hayat sürer. Kurulacak yeni ve güçlü dostluklara da işaret eden rüya aynı zamanda menfi açıdan her türlü hayırlı gelişmelere ve büyük kazançlara da delalettir. Su aygırına binmek kişinin güç sahibi olacağına, müşkül durumların üstesinden geleceğine ve ailesini her zaman bir arada tutacağının da işaretidir.

Rüyada Su Aygırından İnmek

Mevcut gelirin düşmesine yorumlanan rüya aynı zamanda elden çıkacak olan bir malın da habercisidir. Sorumsuzluk nedeni ile kişinin işlerinin ters gideceğine dair uyarıcı bir anlamı da vardır. Su aygırından inen kişi yalnızlaşır ve çevresindeki itibarı da sarsılır. Yanlış seçimler yapılacağına, sahip olunan gücün kaybedileceğine dair önemli anlamlara sahiptir. Olumsuz açıdan büyük gelişmeler yaşanacağına da yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!