RuyaTabirleri.com

Rüyada Su Bardağı Görmek

Rüyada su bardağı görmek, güzel ve hayırlı olan rüyalar arasında yer alır. Rüya sahibinin yüzünün güleceği, kısmetinin bol, şansının da açık olacağı, kendisi için edilen hayır dualarının eksik olmayacağı, hayatının huzur içinde geçeceği, sabit bir geliri olacağı ve böylece gelirinin hiçbir zaman eksilmeyeceği anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin afiyette ve sevdikleri ile hoş muhabbette olacağına tabir edilir.

Rüyada Su Bardağı Almak

Rüyada su bardağı almak, ortaklık yaparak ticarette hedefi tutturmaya ve kazançtan yana bol şekilde nasiplenmeye işaret eder. Rüya sahibinin kendisi gibi işinin ehli ve tecrübeli kişilerle bir araya geleceğine ve önemli işler yaparak karlı işlere imza atacağı anlamına gelir.

Rüyada Su Bardağı Kırmak

Rüyada su bardağı kırmak, rüya sahibinin içine dert olan, kendisini çok üzen ve pişmanlık yaşatan bir işi telafi edip kafasını ve içini rahatlatmayı başaracağına, bu sayede kavuşacağı huzurla birlikte, uzun zamandır hiç olmadığı kadar mutlu ve rahat olacağına işaret eder.

Rüyada Su Bardağı Yıkamak

Rüyada su bardağı yıkamak, rüyayı gören kişinin kararlı hareket ederek, hayatında önemli ve köklü değişiklikler yapacağı, başta yaşam şekli olmak üzere hem çevresini hem de tüm alışkanlıklarını değiştireceği ve kendisine yeni bir yol çizeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada İçi Su Dolu Bardak Görmek

Rüyada içi su dolu bardak görmek, iyilik ve hayır bulamaya, kısmet almaya, başarı ve zafer elde etmeye, zor ve sıkıntılı günleri atlatmaya, bolluğa, berekete ve nimete kavuşmaya, bir daha hayat boyunca yokluğa düşmemeye delalet eder.

Rüyada Bardaktan Su İçmek

Rüyada bardaktan su içmek, kurtuluşa yorulur. Hayırlara alamet eder ve tüm korkuları yenmeye, hastalıklardan kurtulmaya, zorluklara karşı güç elde etmeye, acılara karşı da metanetli olmayı öğrenmeye tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!