RuyaTabirleri.com

Rüyada Su Basması

Rüyada su basması, rüyayı gören kişinin üzerine Allah’ın selametinin ve kudretinin saçılacağına işaret eder. Bolluk, bereket, zenginlik ve şifa olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin şansının dönmesi sayesinde kendisi için belki de kâbus sayılacak günlerinin son bulacağına, işlerinin açılacağına, rızkının genişleyeceğine ve geçimin çok daha kolay hale geleceğine tabir edilir.

Rüyada Evi Su Basması

Bir kişinin rüyasında evini su bastığını görmesi o evde iyi olan herşeyin artacağına rivayet edilir. Rüya sahibi nimetten, dünya mallarından, kazançtan, sağlıktan, huzurdan ve neşeden yana zenginlik yaşayacak ve çok mutlu olacak demektir.

Rüyada İşyerini Su Basması

Rüyayı gören kişinin işlerindeki verimin artacağına işaret eder. Bu sayede rüya sahibinin gelirinin artacağına, hayatının kolaylaşacağına, hiçbir alacaklının artık kapısını çalmayacağına bilakis iş dünyasındaki başarısının artması sayesinde kendisine iyilik ederek ahbabı olmaya çalışanların sayısının bir anda çoğalacağına yorulur.

Rüyada Evi Temiz Su Basması

Rüyada evi su basması ne şekilde olursa olsun hayırlara alamet eder fakat temiz su çok daha hayırlıdır. Rüyayı gören kişinin varlık içinde yüzeceğine fakat bu varlığın kendisine tabiri caizse gökten zembille indirilmeyeceğine, kazandığı her kuruşun, sahip olduğu her malın anasının sütü gibi helal olduğuna ve çalışılarak kazanıldığına işaret eder.

Rüyada Su Basmış Ev Görmek

O hanede yaşanacak olan sayısız başarılara, alınacak zaferlere, dünya mallarının çokluğu kadar helal olacağına, ağız tadına, saadete ve mutluluğa delalet eder. O ev sahipleri için yakın zamanda meydana gelecek ve kalıcı olacak güzel gelişmelere rivayet edilir.

Rüyada Su Taşması

Her ne kadar bu rüyada su basmasını çağrıştırıyor da olsa o rüyanın tam tersi şekilde yorumlanır. Rüyada su taşması ne yazık ki su basması kadar iyi değildir ve şerli olaylara tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Su Basması İle İlgili Rüyalar;

  1. bensu (12 Mayıs 2014 saat: 00:42)

    Rüyamda evde bi yılan bi kurbağa ve haturlamadığım iki tane daha hayvan görüyorum.Bunlar bana zarar vermiyorlar. Ama ben korkuyorum bunlardan.abime diyorum hayvanları çıkar diye ama oda fazla aldırış etmiyor.sonra kendi yatak odamda banyo var oranın musluğu açık kalmış ben mi açtım hatırlamıyorum ama evin her tarafı su olmuş.ben gidiyorum musluğu kapatıyorum. Sularda çekiliyosadece yerler ıslak kalıyo..sonra uyandım.ama hala etkisindeyim. Rüyam ne anlama geliyo açıklarmısınız. Teşekkürler.

  2. belkıs (02 Mart 2014 saat: 10:29)

    rüyamda evimizde otururken bi falcı geliyo ve evdekilere falbakmaya başlıyo sonra bana sıraa gelirken falcı bana dua ediyo ve bana ne olacağını söylüyo ve gidiyo sonra falcının bana ne söylediği tek tek çıkıyor balkonu çok temiz bir su basması oluyo gider deliğini ben açarken hani su gittsin diye delikten 2 tane gümüş yüzük buluyorum ve takıyorum sonra arkadamı döndüğümde hiç tanımadığım iki insan ilişkiye giriye ama sadece kadının vajinasını görüyorum evden çıkıyorum dışarı kapını önünde takı satan adam bana 4 tane bakır bilesik veriyo ama bende varmış diye almıyorum öylece uyandım acaba rüyamın anlamı ne cevap yazarsanız sevinirim…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,