RuyaTabirleri.com

Rüyada Su Birikintisi Görmek

Rüyada su birikintisi görmek, kişinin manevi anlamda kendisini geliştirmeye çalıştığını ve bu konuda girişimlerde bulunduğunu, ancak İslami açıdan kişinin daha çok ibadete ve Allah’a yönelmesi gerektiğinin altını çizen bir rüyadır. Ruhsal açıdan da zayıf olunduğuna ve desteğe ihtiyaç duyulduğuna da tabir olunur. Rüyada temiz su birikintisi görmek genellikle gelecek güzel günleri işaret eder ancak bu rüya kişinin kendi hayatı ile ilgili risk alması gerektiği konusunda da uyarıda bulunur. Bazen de risk almadığı için karşısına çıkan fırsatları kaçıran kimseleri temsil eder.

Rüyada Çamurlu Su Birikintisi Görmek

Kişinin tüm hayatını olumsuz şekilde etkileyecek gelişmelere işaret eder. Çamurlu su kişiye atılacak iftiraların altında kalınacağına, devletle ve mahkemelerle başının derde gireceğine, hatta bir tutukluluğun da söz konusu olabileceğine delalet eder. Rüya sahibinin ailesinin de kötü sözler nedeni ile huzurunun kaçacağı ve uzun sürecek sıkıntılı bir dönem geçirmek zorunda kalacaklarını simgeler. Çamurlu su görmek kişinin hayatı üzerinde oluşacak olan baskıların artacağına, çalıştığı iş yerinde zulüm ve haksızlığa maruz kalacağına, çevresindeki kişilerle pek çok sözlü münakaşa içine gireceği şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Su Görmek

Rüya sahibinin gönlüne göre, sevdikleri ile beraber güzel bir hayat geçireceğine yorumlanır. Rızkın ve kazancın bol olacağına ve ev, araba ya da arsa gibi mallara sahip olunacağına da delalet eden rüya, sağlık konusunda da iyi gelişmelere ve uzun bir ömre tabir edilir. Rüyada temiz su hayırlara yorumlanırken, kirli veya çamurlu su ise başa gelecek sıkıntı ve belalara dikkat çeker. Eğer kişi rüyasında temiz bir suda yıkanıp çıkarsa hastalığı şifa bulur. Temiz ama sıcak bir su içen kişi ise hastalık sahibi olur.

Rüyada Su Birikintisi Görmek Psikolojik Yorumu

Boşa giden hayaller ve üzüntü neticesinde görülen riyalardan biridir. Kişinin tüm isteklerinin olumsuz sonuçlanması ve giderek hayata dair umudunun da azalması şeklinde yorumlanabilir. Su birikintisi bazen de ufak şeylerden mutlu olmaya çabalamanın bir sonucudur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Su Birikintisi Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Esra (21 Şubat 2016 saat: 01:39)

  Ruyamda telefonla konusurken birden bire kendimi araba surerken goruyorum.biri esra diye bagiriyor otarafa kafami ceviriyrum .o yola girme diyor bana onume donuyorum su birikunsi var ama masmavi bayada genis bir alan.direksyoby kiriyorum gitmiyorum o yere

 2. esra (14 Ocak 2016 saat: 01:32)

  Rüyamda camdan bakıyorum eskiden Evimin önünde kurulan 2 pazar tezgahını kurulmuş görüyorum ve yerler su birikintileriyle dolu yağmur yağmış fakat su birikintileri büyük ve yine sonra banyoda kirli çamaşır sepetini açıyorum çamaşır görmüyorum sepet delikli olmasına rağmen sepetin ağzına kadar dolu temiz ve berrak su görüyorum.yorumlarsanız sevinirim.Hayırlısı..

 3. ezgi (13 Aralık 2014 saat: 00:40)

  rüyamda annem babam dayılarım ve en yakın arkadaşımla birlikte çok büyük bembeyaz içinde hamam havuz kısacası her şeyi bulunan çok lüks bi otelde tatil yapıyoruz. Bir kaç gün kaldıktan sonra otele çok yakın olan bir tepeye tırmanıyoruz. Tepeye tımanırken ben biraz korkuyorum. Tepede çok büyük olmayan havuz gibi su birikintisine ulaşıyoruz. Su çok berrak ve masmavi. Ben suya girip yürüyorum ve tepeden bütün etrafı izliyorum. Su başta sıcak gibi geliyor fakat zamanla ılıklaşıyor.

 4. aslı (06 Aralık 2014 saat: 22:55)

  ruyamda ben ve sevdigim adam onun arkadaslari benim arkadaslarim dagda yuruyoduk sevdigim adam elini uzatti bana elini tuttum gol gibi kumlu bi suyun yanin gittik bi avuc su aldim kumu coktu doktum bi daha bi avuc su aldim sevdigim adama bak biraz daha temiz ic dedim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,