RuyaTabirleri.com

Rüyada Su Dökmek

Rüyada su dökmek, beklenmedik bir sıkıntıyla karşılaşılacağına, işlerin istenmeyen bir hale geleceğine ve rüya sahibinin keder dolu günler geçireceğine yorumlanır. Rüyasında üzerine sıcak su döktüğünü gören kişi hastalığa yakalanır ve vefat eder. Bir cam şişeyi kırıp içindeki suyu döktüğünü gören kişi evli ise ve eşi de hamileyse, bu durumda eşi doğumda hayatını kaybeder ancak bebek hayatta kalır. Cam şişe kırılmaz ama su dökülürse bu durumda da bebek ölür ama eş hayatta kalır. Su dökmek genellikle hayırlara yorulmaz ve türlü sıkıntılara, dertlere yorulur.

Rüyada Birine Su Vermek

İslami açıdan kişinin çok hayırsever bir kimse olduğuna ve dünya malından çok ahiret hayatına uygun şekilde yaşadığına, yüce gönüllü ve muhtaç kimselere yardım eden, sevabı bol bir kimse olunduğuna işaret eder. Rüyasında herhangi bir karşılık olmadan su verdiğini gören kişinin hayatı müreffeh, kazancı da bol olur. Rüyasında insanlar dışında hayvanlara su verdiğini gören kişiler ise, boş işler ve hayaller peşinde koşan kimselerdir.

Rüyada Akan Su Görmek

Refah ve bolluk içinde geçen bir yaşama işaret eder ve aynı zamanda kişinin kazancının da daim olacağına yorumlanır. Akan su kişinin hanesinde de bereketin asla bitmeyeceğini ve kazancın da helal yollardan olduğunu delalet eder. Akan bir su ile bahçesini veya tarlasını suladığını gören kimsenin malında büyük artışlar olur ve zengin bir hayata kavuşur.

Rüyada Su Dökmek Psikolojik Yorumu

Kişinin genellikle geçen fırsatları doğru kullanamadığına ve hayatı ile ilgili önemli durumları göremediğine işaret eder. Rüyasında su döken kişi aynı zamanda kendisine yapılan iyiliklerin de farkına varmayan biridir. Boşa kürek çeken, istekleri uğruna hiçbir şey yapmayan ve mevcut durumundan memnun olmayan kimseleri de ifade eder. Psikolojik olarak hiçbir şeyden memnun olmayan bir ruh halinin de yansıması olarak kabul edilebilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!