RuyaTabirleri.com

Rüyada Su Dökmek

Rüyada su dökmek, beklenmedik bir sıkıntıyla karşılaşılacağına, işlerin istenmeyen bir hale geleceğine ve rüya sahibinin keder dolu günler geçireceğine yorumlanır. Rüyasında üzerine sıcak su döktüğünü gören kişi hastalığa yakalanır ve vefat eder. Bir cam şişeyi kırıp içindeki suyu döktüğünü gören kişi evli ise ve eşi de hamileyse, bu durumda eşi doğumda hayatını kaybeder ancak bebek hayatta kalır. Cam şişe kırılmaz ama su dökülürse bu durumda da bebek ölür ama eş hayatta kalır. Su dökmek genellikle hayırlara yorulmaz ve türlü sıkıntılara, dertlere yorulur.

Rüyada Birine Su Vermek

İslami açıdan kişinin çok hayırsever bir kimse olduğuna ve dünya malından çok ahiret hayatına uygun şekilde yaşadığına, yüce gönüllü ve muhtaç kimselere yardım eden, sevabı bol bir kimse olunduğuna işaret eder. Rüyasında herhangi bir karşılık olmadan su verdiğini gören kişinin hayatı müreffeh, kazancı da bol olur. Rüyasında insanlar dışında hayvanlara su verdiğini gören kişiler ise, boş işler ve hayaller peşinde koşan kimselerdir.

Rüyada Akan Su Görmek

Refah ve bolluk içinde geçen bir yaşama işaret eder ve aynı zamanda kişinin kazancının da daim olacağına yorumlanır. Akan su kişinin hanesinde de bereketin asla bitmeyeceğini ve kazancın da helal yollardan olduğunu delalet eder. Akan bir su ile bahçesini veya tarlasını suladığını gören kimsenin malında büyük artışlar olur ve zengin bir hayata kavuşur.

Rüyada Su Dökmek Psikolojik Yorumu

Kişinin genellikle geçen fırsatları doğru kullanamadığına ve hayatı ile ilgili önemli durumları göremediğine işaret eder. Rüyasında su döken kişi aynı zamanda kendisine yapılan iyiliklerin de farkına varmayan biridir. Boşa kürek çeken, istekleri uğruna hiçbir şey yapmayan ve mevcut durumundan memnun olmayan kimseleri de ifade eder. Psikolojik olarak hiçbir şeyden memnun olmayan bir ruh halinin de yansıması olarak kabul edilebilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Su Dökmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Sevgi (18 Aralık 2016 saat: 04:56)

  Rüyamda bi merdivenin basindaydim temizlik yapmisim bir kova su var ama cok pis.ve ben bu suyu merdivenden aşa döktüm.sonra kova düstü elimden..ve suyu döktügümde isyerinin ònü de merdivende oluyorum..yukarı baktıgımda oturma odamın asma tavanını temizliyor oluyorum.

 2. orhan (10 Eylül 2016 saat: 22:25)

  Ruyamda arkadaslarla siniftaydik tahtada guzel bi ask sozu yaziyodu bende o yaziyi not etmek istedim fakat kagidim yoktu o arada bi kiz arkadas arkadan beni cagirip bi defter verdi bende yaziyi guzel bi sekilde yazmaya calistim ilk kelimeleri biraz hos yazamadaim ama sonrasinda guzel bi sekilde yaziyi tamamladim

 3. Hatice Türk (08 Haziran 2016 saat: 18:10)

  Rüyamda tanımadığım biri bana gelip bir mağaza soruyor bende onu oraya götürüyorum . Sadece 50 60 TL lik bir tshirt alacağını söylüyor. Benim ona almamı istiyor. Ilk başta benim param olmadığını söylüyorum sonra ise paranın başka bir şey için gerektiğini söylüyorum. Demek var diyor pis pis bakıyor bana ben hızlı hızlı yürümeye başlıyorum o da arkamdan geliyor çantamı açmaya çalışıyor. Ben de hırsız diye bağırıp bir su şişesini ilk yarısını sonra diğer yarısını döküyorum. Sonra ise uyanıyorum

 4. sibel (26 Mayıs 2016 saat: 10:28)

  Bizim evde komşumuz ikitane çocuk vardı.bir 6 yaşında birde 3 yaşında bu çocuklar alıyorum annesine götürüyorum o sırada y yaşında ki çocuk halasina beni şikayet ediyor hala bu bu abla bagridi diye ?halasi o sıra geliyor bana diyor bende çocuğu cagriyorum ben sana bağırdım diye çocukta diyor ki hayır ve sonra bende özür diyor bende kabul etmiyorum çıkıp giderken yüzüme su atıyor sonra tam karşımda adamın bir ayakta bir ağacın önünde tuvaletin yapıyordu sonra aşağıda bir bayan geldi güzel şık elbiseli o bayan anneme sesleniyor hadi gelmiyor musun diye annemde hazirlanim diyor

 5. ayşegül (31 Ekim 2015 saat: 13:39)

  rüyamda amcamın kızında kalıyorum eşimle halısını atmış sokağa ıslatmış yıkıyalım diyorum acelesi yok diyor ben balkondan su atıyorum sürhiyle 2 kız çocuğu koşturuyor düğünden erkek misafirler geliyor bizimle oturuyorlar bilmem nasıl rüyadır

 6. Deniz (26 Nisan 2015 saat: 09:58)

  Rüyamda ülkemiz ile başka ülkeler arasında savaş başlamış şimdi oturduğum gibi bir yerdeyiz yanımda arkadaşlarım varmış ancak tanımıyorum 5 kişi civarındayız tek düşüncem gelip hepimizi öldürecekler.. Annem sürekli aklımda.. Elimde birşey varmış içinde su olan antreye dökülüyor bir bez arıyorum silmek için buluyorum antrenin ışığını yakıyorum, evdekiler panik oluyor çabucak siliyor ve ışığı kapatıyorum.. Tüm rüya boyu üzgünüm ve çözüm arıyorum nasıl bu savaştan sağ kurtulabiliriz diye.. Evdeki arkadaşlarla antrede yanyana oturup konuşuyoruz parolalar belirliyoruz.. Biri mühendis diğeri yeşil çay diyor bir tane daha var hatırlamıyorum. Daire giriş kapısının hemen dibinde oturan benim, buradan kalkmalıyım eğer dışarıdan tararlarsa ilk önce ben ölürüm diyorum. Arada sırada savaşın başladığı ilk cephe gözümün önüne geliyor.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,