RuyaTabirleri.com

Rüyada Su Doldurmak

Rüyada su doldurmak, çok büyük bir hayırla karşılaşılacağını ve çok büyük bir iyilik görüleceğini işaret eder. Allah katında isteklerin ve duaların kabul göreceğine de yorumlanan rüyada görülen su eğer temiz ise büyük hayırlara, kirli yahut bulanık ise kişinin büyük bir sıkıntı ile karşı karşıya kalacağını ve sağlığının bozulacağını delalet eder. Kirli su dolduran kişinin başında uğursuzluklar dolaşır ve kaza gibi tehlikeli durumlar içine girer.

Rüyada Çeşmeden Su Doldurmak

Kişinin maddi durumunun iyi olacağına ve bol kazanç elde edeceğine yorulur. Temiz ve berrak bir su doldurduğunu gören kişi, refah içinde huzurlu ve rahat bir hayat sürerken, şan, şöhret sahibi de olur. Rüyada görülen çeşmeden tazyikli bir su fışkırdığını görmek de, kişinin yaptığı işten çok büyük gelirler elde edeceğine, iş alanını genişletip ün sahibi bir iş adamı olacağına yorumlanır. Rüyada çeşmeden su doldurmak aynı zamanda devlet kapısında mühim bir iş sahibi olunacağına veya bir sınavdan başarılı sonuç alınacağına da tabir olunur. Rüyada çeşmeden temiz su dolduran kişi hasta ise şifa bulur. Akan su kirli veya çamurlu bir görünüme sahipse bu durumda da sağlığın bozulmasına ve hastalıklara delalet eder.

Rüyada Akan Su Görmek

Akan su temiz ise kişinin sağlıklı ve bol rızıklı bir hayat süreceğine delalet iken, akan su kirli veya bulanık ise huzurunun bozulacağına ve işlerinin ters gideceğine yorumlanır. Akan sudan içtiğini gören kişi mevcut bir sıkıntısına çözüm bulur ve aynı zamanda hasta ise tez vakitte iyileşir. Akan su damla damla geliyor ise bu durumda verilen emeklerin karşılığının hemen alınamayacağına işaret eder.

Rüyada Kirli Su aktığını Görmek

Rüyasında kirli su aktığını gören kişinin işlerinde aksilik olur ve aile içinde de huzursuzluklar baş gösterir. Kirli sudan içen kişi düşman sahibi olur. Rüyada kirli su görmek aynı zamanda iş ile ilgili bir taşınmanın söz konusu olacağını ancak bu durumun mevcut geliri kötüleştireceğine de işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: