RuyaTabirleri.com

Rüyada Su Fışkırması

Rüyada su fışkırması, bereket anlamına gelir. Kişi için hayırlı ve çok güzel yorumlanacak bir rüyadır ve özellikle para ile ilgili her türlü sorunun bu rüyadan sonra biteceğini ve aksi şekilde kişinin borçlu değil, zengin bir hayata adım atacağını alamet eder. Talihin dönmesi anlamına geldiği gibi, kader çarkının da kişi için olumlu yönde değişeceğini, her türlü istek ve emele ulaşmakta zorluk çekilmeyeceğini, fakir bir hayat sürenler için bereket dolu, maddi rahatlık içinde geçecek bir hayata sahip olacaklarını tabir eder. Fışkıran su temizse, güzel ve hayırlı haberler alınır. Hak edilmiş helal kazanç manasına da gelir. Fışkıran su kirliyse bu durumda ikircikli düşüncelere düşüleceğine, yanlış kararlar alınması suretiyle maddi konularda büyük kayıplar yaşanacağına, iş alanında tıkanmaların, kavgaların ve rekabette altta kalmanın söz konusu olacağına tabir edilir.

Rüyada Çölde Su Fışkırması Görmek

İmkansız görülen bir durumun gerçekleşmesi anlamına geldiği gibi mucize yaşamak şeklinde de yorumlanır. Özellikle hastalığı olanların veya umutsuzluk içinde çırpınan kimselerin yardım göreceklerini, bir anda şifa bulacaklarını ve içinden çıkılması imkansız görülen durumların yok olarak kişinin rahat bir nefes almaya başlayacağının alametidir.

Rüyada Çamurlu Su Fışkırması

Topraktan çamurlu su fışkırdığını görmek ihanete uğramak, sevilen bir kişinin attığı iftiraya maruz kalmak anlamına gelir. Büyük bir hayal kırıklığı yaşayacak olan rüya sahibinin, yakın geçmişe kadar çok güvendiği bir kimsenin arkasından iş çevirdiğini öğreneceğine, kafasındaki kuşkuların ve güvensizliğin artacağına ve sosyal ilişkilerini epey uzun bir süre askıya alacağına yorumlanır. Çamurlu su fışkırması aynı zamanda düşmanların muvaffak olmaları ve kişinin büyük bir mağlubiyet yaşayarak hayata küsmesine de tabir edilir.

Rüyada Su Fışkırması Görmenin Psikolojik Yorumu

Duygularını ifade etmek için çırpınan, yoğun bir hayal dünyasına sahip olan kişilerin özellikle ikili ilişkilerde coşku dolu davranışlar içinde olduklarının ve bazen davranışlarında aşırıya kaçmaları yüzünden garip karşılandıklarının ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!