RuyaTabirleri.com

Rüyada Su Hortumu Görmek

Rüyada su hortumu görmek, kişinin hayırlı bir işi eline ayağına dolandıracağına, güzel bir olayı mahvedip, hayatı boyunca pişmanlık duyacağına yorumlanır. Rüyasında su hortumu gören kişilerin işleri dolambaçlı ve zor olur. Aynı zamanda aile içinde her olaya karışan ve kişinin huzurunu bozan kimselerin varlığına da işarettir. Su hortumu görmek bazen de uzun sürecek lafa söze yorumlanır. Rüya sahibinin beceriksizliğine, kolayca çözülebilecek işleri zora soktuğuna da işaret eder.

Rüyada Su Hortumu İle Bahçe Sulamak

Rüyasında su hortumu ile bahçe sulayan kişi, uzun sürecek bir işe atılır. Sabır ve azimle geçecek uzunca bir döneme, bu sürecin sonunda da yüz güldürecek gelişmeler yaşanacağına işaret eder. Rüyasında bahçesini hortum ile sulayan kişinin rızkı her zaman çok olur ve helal kazancı sürekli olarak artar. İyi ve düzenli gelir getiren bir yatırıma da işaret eden rüya, aynı zamanda kişinin kendi hayatı dışında başka kişilerin de sorumluluklarını aldığının da delaletidir.

Rüyada Su Hortumu Satın Almak

İş yaşamı için yeni girişimlerde bulunulacağına ve kişinin yatırım açısından verimli bir döneme gireceğine işaret eder. Su hortumu alan kişi, ortakları olan ve iyi getirisi olan işlere girişir ve eline yüklü miktarda paralar geçer. Kısa su hortumu alan kişiler daha az zamanda başarı elde ederken, rüyasında uzun bir hortum aldığını gören kimseler işlerinin neticelenmesi için çok daha uzun bir zaman beklemek zorunda kalırlar.

Rüyada Su Hortumu Görmek Psikolojik Yorumu

Hortum görmek genellikle uzayan ve sıkıntı yaratan durumların rüyalarda sembolize olmuş halleridir. Rüyasında su hortumu gören kimseler gerçek yaşamlarında çok uzun zaman neticelenmesini beklediği işlere sahip olurlar ve bunalırlar. Sıkıntılı bir sürecin ve işin içinden çıkılamadığının da işareti sayılan rüya aynı zamanda psikolojik olarak kişinin büyük bir çıkmaz yaşadığına da tabir edilebilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Su Hortumu Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Ayse (27 Kasım 2016 saat: 00:15)

    Benimle küs olan bir bayan var o yeni bir araba almış rengi kave rengı kapısının önünde arabasını yıkamak için benim dükkanıma gelip hortum istedi bende önce şaşırıp daha sonrada verdim sonra arabasının yanına gidip diyer arkadaşa bu hortumu taktırdı onla konuşmuyo ama oda şaşırdı ama takıp suyu açtı o yıkarken bizde onu izliyoruz sonnra onin arabasının alt kısmının boyası akıp pas çıktigını gördük ve biz güldük güldügümüzü görünce oda kızıp herşeyi atıp arabasına binip gitti

  2. Ayse (26 Kasım 2016 saat: 23:57)

    Rüyamda bizimle küs olan bir bayan var onun kahve rengi bir arabası var onu yıkamak için benden hortum istiyo ben veriyorum arkadaşın çeşmesine takıp arabasını yıkıyo ama arbanın boyası akıyo altından pas çıkıyo arabanın alt kısımlarından pas çıkıyo araba yeni ama

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,