RuyaTabirleri.com

Rüyada Su Kaplumbağası Görmek

Rüyada su kaplumbağası görmek, yaşanacak olan sürpriz bir mutluluğa işaret eder ve rüyayı gören kişinin sevdiği insanlar için yaptıklarının onlar tarafından hak ettiği takdiri alacağı şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin herkes tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına ve yaptığı iyiliklerin insanlar tarafından hiçbir zaman unutulmayacağına, kişinin her daim iyi anılacağına ve hiç unutulmayacağına rivayet edilir.

Rüyada Su Kaplumbağası Yavrusu Görmek

Rüyayı gören kişinin mutlu bir hayatı olacağı anlamına gelir ve kişinin çevresinin kendisi için hayırlı olacak kimselerle çevrili olacağına, onlara karşı emeklerinin ve fedakârlıklarının boşa gitmeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Su Kaplumbağası Yakalamak

Şans olarak açıklanır ve rüya sahibinin eline geçecek büyük bir fırsata işaret eder. Mal mülk edinmeye, variyetinin üzerine daha fazlasını eklemeye ve zenginliğini çoğaltmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin hayatına bereket getirecek günler yaşanacağına yorulur.

Rüyada Su Kaplumbağası Yemek

Hayırlara vesile olacak işler yapmaya, bolluk ve bereket içinde olmaya alamet eder. Rüya sahibinin işlerini büyüteceğine, ticarette çok başarılı olup, rakiplerine karşı zafer elde edeceğine ve büyük işlerin başına geleceğine delalet eder.

Rüyada Su Kaplumbağası Almak

Rüyayı gören kişi için uğur olarak tabir edilir ve rüya sahibinin dileklerinin, amaçlarının ve hedeflerinin gerçekleşeceği anlamına gelir. Beklentilere ulaşmaya, motive olmaya, bu sayede hem özel hayatta hem de meslek hayatında kalıcı mutluluğu yakalamaya alamet eder.

Rüyada Su Kaplumbağası Öldürmek

Rüya sahibinin kendi kısmetine mani olacağına ve eline geçecek çok büyük bir şansı iyi şekilde değerlendirememesi nedeni ile çok üzüleceğine ve pişman olacağına rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin belki de kırk yılda bir ele geçecek bir fırsatı tepeceğine ve moralinin çok bozulacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: