RuyaTabirleri.com

Rüyada Su Kaynatmak

Rüyada su kaynatmak, rekabetin giderek kızıştığı bir ortamda ticaret yapmaya çalışan rüya sahibinin önüne pek çok engelin çıkacağına, özellikle iş çevresinden bazı kişilerin rüya sahibinin gelişmesini istemediği için anlaşmalarını bozmaya çalışacağının ve aşırı stresli geçen bu sürecin kişiyi yıpratacağının işaretidir. Su kaynatmak, bir taraftan da kişinin ikili ilişkilerinin yeniden düzenleneceği bir sürece de alamettir. Her türlü arkadaşlığının ve özel hayatındaki kişilerin niyetlerini sorgulamaya başlayacak olan rüya sahibi, kendisine zarar veren ya da arkasından konuşan, iş çeviren herkesle arasına mesafe koyar veya ilişkilerini koparır şeklinde de yorumlanabilir. Kişinin özgürlüğünü kazanmak ve gücü elinde tutmak için çok fazla çaba göstermesine ve çalışmasına da tabir edilir.

Rüyada Kazanda Su Kaynatmak

Yaşanacak sıkıntılı bir olayda rüya sahibinin tarafsızlığını korumak için mesafeli bir yaklaşım içine gireceğini ve sıkıntıyı çözerken herkese eşit şekilde davranıp, daha mantıklı ve analitik çözümler geliştireceğini tabir eder. Büyük bir kazanda su kaynatmak kişinin ailesi içinde sıkıntılara neden olan bir mal paylaşımına veya miras işlerine de alamettir. Dedikodunun ve ağız dalaşının ayyuka çıktığı bir dönemi de işaret eden rüya, kişinin kendisini bu sıkıntılı dönemden ve ilişkilerden korumak için kenara çekeceğini ancak yine de olayların içine girmek zorunda kalacağını bildirir.

Rüyada Demlikte Su Kaynatmak

Büyük sıkıntıların sonuna gelmiş kişinin önünde sadece küçük engellerin kalacağını ve bu engelleri de ortadan kaldırmak için kısa bir zamana daha ihtiyacı olduğunu, aldığı kararları etkilemek ve kişiyi yanlış bir yola sevk etmek isteyen bir düşmanın varlığını öğrenmek anlamlarına gelir.

Rüyada Su Kaynatmanın Psikolojik Yorumu

Kişinin özgürlüğü ve iradesi konusunda kendisini güçlü tutabilmek, isteklerini gerçekleştirebilmek için çevresindeki olumsuz insanlara ve koşullara karşılık büyük bir mücadele verdiğini ve özgürlüğünü her şeyin üstünde tuttuğu için yeri geldiğinde ailesine karşı bile sert şekilde kendisini savunduğunu bildiren bir rüyadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: