RuyaTabirleri.com

Rüyada Su Kuyusu Görmek

Rüyada su kuyusu görmek, rüya sahibinin, karşısına çıkacak kişiyle aralarında geçen olaylardan sonra kendisine çeki düzen vermesine, elinden gelen her şekilde para biriktirmesine ve hayırlı kısmet bulup güzel bir yuva kurmasına işarettir. Kıtlıkla geçen yıllardan sonra elen bolluk ve berekete, uzun zamandır bekletilen bir sorunu çözümlenmesine ve karanlık geçen günlerin aydınlanmasına delalet eder.

Rüyada Kuyu Görmek

Rüyada kuyu görmek, biriktirilmiş malların sermaye olarak konularak ticari bir işe girişilmesine, bu iş yardımıyla büyük amaçlara ulaşarak başka insanlara da yardım edileceğine ve yaşanan sorunların yavaş yavaş düzeleceğine işaret eder. Rüya sahibinin, ilim sahibi ve yetenekli bir kişi olarak giriştiği her işten başarıyla çıkacağına yorumlanır.

Rüyada Kuyu Kazmak

Rüyada kuyu kazdığını gören kişinin, sevdiği ve ahbaplık ettiği insanlara karşı kötü duygular beslediğine, insanlar hakkında gıybet ettiğine ve yaptıkları işlere köstek olduğuna yorulur.

Rüyada Kuyudan Su Çekmek

Rüyada kuyudan su çekmek, rüya sahibinin haksız kazanç sağladığına, işlerine yalan ve dolan karıştırdığına ve çalışmalarını hızlandırmak için üst makamlardan yardım aldığına delalettir. Yapılan işlerde Allah yolundan ayrılmaya, fakir fukarayı sömürmeye ve hak ve hukuka aykırı çalışmaya işarettir.

Rüyada Susuz Kuyu Görmek

Rüyada susuz kuyu görmek, rüya sahibinin hastalıklarla boğuşacağına, uzun zaman çekilen rahatsızlıklar yüzünden ruhsal olarak da yıpranacağına ve hastalıkların kişiyi yataklara düşürecek kadar ağır bir şekilde seyredeceğine yorulur.

Rüyada Kuyu Taşması

Rüyada kuyunun taşması, rüya sahibinin verdiği emeklerin boşa gitmesine, uğradığı zararlar yüzünden borç batağına sürüklenmesine ve her geçen gün daha da borçlanmasına işarettir. Aynı zamanda, yitirilen bir kişi ardından yalnız kalmaya ve rüyayı gören kişinin, köşeye çekilip uzunca bir süre içinde bulunduğu duruma üzülmesine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Su Kuyusu Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ayşe (07 Ekim 2015 saat: 05:56)

    Rüyamda bir bağdayim üzum ve incir ağaçları var üzüm ve incir topluyorum. Sonra bir tane su kuyusu var bir kaç kez başına gidiyorum. Kuyunun etrafında ki halka şeklinde ki taş bembeyaz taştan yapılmış ve birkac aydir ayrı olduğum sevdigimin adı yazıyor du üzerinde.. Yazı başka renkle yazılmamış. Taşa kazınarak yazılmış. Tabir ederseniz çok sevinirim.

  2. emine güzel (18 Temmuz 2015 saat: 12:19)

    merhaba rüyamda kızımla bi köyün uzağında bi kuyu gördüm kuyunun yanına geldik kızıma dedimki bu kuyunun içinde su var vede yarıya kadarsu dolu dedim ve öyleydi kuyunun kapağını açtım su çektim su temizdi ve o bi kova suyu içtim rüyam böyle yorumlarsanız sevinirim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,