RuyaTabirleri.com

Rüyada Su Taşımak

Rüyada su taşımak, sabır ve azimle kişinin pek çok sıkıntının altından kalkacağına, borçlarını azar azar da olsa ödeyeceğine ve feraha er geç kavuşacağına işaret eder. İslami açıdan rüya sahibinin dini itikatı sonucunda emellerine kavuşacağına ve sabrı sonunda kendisinin mükâfatlandırılacağına da yorumlanır. Su taşıyan kimse geçimini helal yollardan kazanan ve haramdan, kötü sözden korkan kimsedir. Taşınan su temiz ise gelecek güzel günler yakındır. Su kirli ise, kişinin bir müddet daha acı çekeceğine yorumlanır.

Rüyada Su Satmak

Kişinin kazancını başkaları ile de paylaştığına, sorumluluk sahibi biri olduğuna ve İslami yorumlara göre de ilim irfan dağıtan yüce bir kimse olduğuna işaret eder. Rüyada su satmak, halden anlayan ve kadir kıymet bilen birine, sadık ve güvenilir bir eş sahibi olmaya, başkalarının sırlarına vakıf olmaya tabir edilir.

Rüyada Su İçmek

Temiz ve dürüst bir yaşama işaret eden rüya aynı zamanda rızkın helal olduğuna ve ailede huzurun egemen olduğuna yorumlanır. Hayırlı evlat yetiştirmeye ve dini bütün bir yaşam içinde olunduğuna da yorumlanır. Rüyada su içen kimse, uzun ömürlü ve sıhhatli olur. Temiz su içmek her türlü menfi gelişmeye, kirli su içmek ise hastalığa ve geçim sıkıntısına işarettir. Rüyasında su içen kişi bekar ise, uzun sürecek hayırlı bir evliliğe imza atar. Gebe biri su içtiğini görürse erkek evlat sahibi olur.

Rüyada Su Taşımak Psikolojik Yorumu

Stres altında olan kişilerde ferahlama ve rahatlama isteği ile ifade edilebileceği gibi, kişinin sıkıntılardan kurtulmak ve daha mutlu bir hayata kavuşmak isteğine de tabir edilebilir. Rüyasında su taşıyan kişiler genellikle başkalarının sıkıntılarını da çözmeye çalışan, sorumluluk duyguları çok gelişmiş kişilerdir. Su taşıdığını gören kimseler için hayatlarını başka kimselere feda eden, hayırlı ve iyi kalpli kimseler olduğu yorumu da yapılabilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Su Taşımak İle İlgili Rüyalar;

 1. Hayriye (14 Ağustos 2016 saat: 14:13)

  Rüyamda bidon bidon sulari okul kenarına taşıdım hepsi temiz su ordan okul bahçesine geçip okuldaki türk bayrağını elimde aldım taşıdığım suların yanına diktim ve sularla ayakta durması için destek yaptım o arada bi aile yanıma gelerek bayrakla fotoğraf çekmek istediler rüyamı yorumlarmisiniz lutfen

 2. Samet (07 Kasım 2015 saat: 13:21)

  Babamla bulundugumuz ilçeden başka bir ilçeye yolculuk yapıyoruz orda işimizi halledip geri dönmek için dolmusa bindik ve biraz yol aldıktan sonra şoför rahatsızlandığı için dolmuşu benim sürmemi istedi ve dolmuş baya kalabalıktı neyseki koltuğa çıkıp sürmeyebaşladım ama bir anda toprak bir yola geldik ve elimde bir şişe su toprak yolda sürükleyerek ,iteleyerek götürüyorum

 3. Şinasi ilgör (05 Ekim 2015 saat: 10:13)

  Selamın aleyküm öncelikle benim gördüğüm rüyada kardeşimle mantar topladık zehirli mantarları ayırt ettik sonra elimizde beşer litrelik su şişesi vardı suları taşıyorduk yoldan gelen siyah bi araba bizi gideceğiniz yere götürmek için durdu ben arka koltuğa bindim kardeşim bağaja bindi araba bizi gideceğimiz yere yanlış yol üzerinden götürdü rüyamda bu şimdiden yorumunuz için tşkler

 4. özge (09 Nisan 2015 saat: 11:15)

  En yakin arkadaşım buraya geliyor. Kapalı olmasına ragmen saçi acikti topuz yapmıştı çok hoş bi elbise vardı üstünde biz dışarı cikiyoduk yemek yemeğe gidicez o diyodun ki bal ve kaymak alalım canım çok istedi diyor biz başladık aramaya bütün dükkanlara girdik yok sonra bi dükkâna girdik sefil bi yer bi koltuk var adama bi baktım benim liseden arkadaşım tarik diye bi çocuk. Senin burada ne isin var diyorum burada mi yasiyosun diyorum evet diyo sonra biz merkeze gidiyoruz var mi bi istediğin dönüşte bırakalım diyorum oda dusuneyim diyor ama sarhoş bizim üstümüze geliyor biz hemen arabaya biniyoruz bekliyoruz arkamızdan geliyor mu diye gelmiyor bu sefeSenin burada ne isin var diyorum burada mi yasiyosub diyorum evet diyo sonra biz merkeze gidiyoruz var mi bi istediğin dönüşte bırakalım diyorum oda dusuneyim diyor ama sarhoş bizim üstümüze geliyor biz hemen arabaya biniyoruz bekliyoruz arkamızdan geliyor mu diye gelmiyor bu sefer arkadasim diyoki onu öyle birakmayalim yazık diyo arabadan inmeye calisiyo ben izin vermiyorum.Sonra başka dükkanlara gidiyoruz bi tane kocaman bi market bi çocuk var markette ama engelli ayakta duruyor arkadasim kosa koşa ona gidiyo bende diyorum ki bu kız niye kosuyo sonra çocuğu farkediyorum onun yanina gidiyo bende marketteki amcayla konuşuyorum bal kaymak soruyorum adam yok diyo.Bi dükkân tarif ediyor bize biz gidiyoruz adam diyoki iki küçük sise sut 10 lira 1 büyük sise sut 7,5 lira oradan alin orası ucuz diyor biz elimizde şişeler oraya doğru gidiyoruz şişelerin içinde sular var küçüklerin ikisi bende büyük arkadaşım da.Sonra ben o küçük siselerden birinden 5 kiloluk sise kucagimdayken su içmeye çalışıyorum. O sırada bizim eski mahalleden bi çocuk vardı cocukluk arkadasim simdi hic gorusmeyiz emre diye o geliyo siselerdeki suyu kendi yüzüne dokuyo biz bağırıp çağırıyoruz bizi dinlemiyo ben kavga etmeye başlıyorum bana tas falan atiyo ben diyorum ki kimildamiycam burdan diyorum at bak kafama bi gelsin neler olur diyorum bu atiyo taşları hic bana gelmiyor son bi tane atiyo yanagimi siyiriyo.Ben deliriyorum bunun yakasindan tutup bağırıyorum o benim için çok özel bi insan onun yaninda susacaksin diyorum arkadasimi göstererek o an sanki o insan değil de kopek gibi oluyor ben ağzından tutuyorum üst dudağından ya isirirsa diye de korkuyorum sonra cebimden silah çıkarıyorum onu korkutmak için havaya sıkcam ama sonra diyorum ki ya birine gelirse vaz geciyorum mermiyi çıkarmaya çalışırken uyandim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,