RuyaTabirleri.com

Rüyada Su Vermek

Rüyada su vermek, hayır işlemeye ve güzel işler yapmaya delalet eder. Rüya sahibi hassas, duyarlı ve yardımsever kişi olarak tabir edilir. Bu nedenle de haksızlığa karşı çıkar, kötüye ve harama el sürmez, hak yolunu takip eder. Bu yolda da sevap kazanacağı ve insanlığa fayda getireceği işler yapar. Rüyada su vermek, Allah katında makbul sayılacak niyetler taşımaya ve bunları gerçekleştirmek için çabalamaya delalet eder.

Rüyada Su İçmek

Rüyasında su içtiğini gören kişi, muradına erecek ve en büyük arzusuna kavuşacak demektir. Kişi, özlemini duyduğu ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeye sahip olacak diye yorumlanır.

Rüyada Su Dağıtmak

Rüyasında su dağıttığını gören kişi, iyi kalpliliği ve alçakgönüllülüğü ile biliniyor ve çok seviliyordur. Bu kişi, çok yönlü düşünmesine becerebilen ve empati yeteneğine sahip kişidir bu sayede de hiç kimseyi kınamaz, horlamaz, suçlamaz bilakis elinden geldiğince onları da anlamaya çalışır.

Rüyada Su Almak

Rüyasında su aldığını gören kişi öylesine mutluluk verici bir haber alacaktır ki, bir anda tüm dertlerini ve kederlerini unutacaktır. Hayırlara delalet eden bir rüyadır, rüya sahibinin fayda göreceği işler yapmasına tabir edilir.

Rüyada Birisine Su Vermek

Rüyasında bir kimseye su verdiğini görmek, rüya sahibinin o kişiye zor bir anında yardım etmesi ile yorumlanır. Kişi, yakınında olan ve başı dara düşmüş bir kimseye elinden geldiğince destek olup, yükünü hafifletecek, hem maddi olarak hem de varlığı sayesinde manevi olarak büyük bir yardımda bulunacaktır.

Rüyada Bardaktan Su İçmek

Rüya sahibinin esenlik bulmasına ve huzurunun yerine gelmesine delalet eder. Rüyada bardaktan su içtiğini gören kişi, her türlü hastalığına ilaç bulacak, düğüm olmuş sorunlarını çözecek ve hayatı artık düzene girecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: