RuyaTabirleri.com

Rüyada Su Yolu Görmek

Rüyada su yolu görmek, iyi ve hayırlı işler yapmak demektir. Sıkıntıda olan birine yardım eli uzatmak, maddi olanakları seferber ederek fakir birini yuva sahibi yapmak ve dünyevi hayatında pek çok hayır duası almak manasına gelir. Su yolu gören kimseler hak yolunda ilerliyor demektir ve işlerini her zaman Allah rızası için yaparlar. Asla harama el uzatmayan rüya sahibinin ağzından şükür sözcüğünün düşmediğine, hileye bulaşmadan, sadece rızkı olanı alan kişinin zor bir anda çok büyük bir iyilikle karşılaşarak duygu dolu anlar yaşayacağına da yorumlanır. Sadaka vermek, kazadan, tehlikeli durumlardan kurtulmak manasına da gelen rüya, duaların kabul olması şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Kalabalık Su Yolu Görmek

İş alanında kişinin kendisini göstermek için zorlanacağına ve rakiplerinin çok güçlü olacağına, büyük emelleri olsa da eline geçecek paraların ancak günü kurtaracak kadar az olacağına fakat rızkının da hiçbir zaman kesilmeyeceğine yorumlanır. Rüya sahibine kalacak bir mirasın çok sayıda kişi tarafından paylaşılması yüzünden bir işe yaramayacağını, ele geçen küçük meblağın da kısa sürede tükeneceğini bildirir. İtikat sahibi olarak yola devam edileceğine, küçük işler yaparak da ismini duyuracak olan rüya sahibinin yakın zamanda olmasa dahi, ilerde büyük bir iş adamı olacağını müjdeler. Çocuk sahibi olmak isteyenler için umut ışığı anlamına da gelen rüya evlat edinecek olmanın da ifadesidir.

Rüyada Su Yolunda Su Taşımak

Evine su taşıdığını gören kişi ailesine bakmak için varını yoğunu seferber edecek ve onları en iyi koşullarda yaşatmak için elinden gelenin her zaman daha fazlasını yapacak demektir. Küçük ve eski bir eve sahip olan kişinin biriktirdiği paralarla daha büyük bir ev satın alacağını, küçük iş yerleri olanların da ortaklık kurmak suretiyle büyük bir iş yerine sahip olacaklarına yorumlanır.

Rüyada Su Yolu Görmenin Psikolojik Yorumu

Feraha ermek istemenin, ruhen çok sıkılmış olmanın ifadesidir ve kişinin kendisini bir an önce bulunduğu ortamın dışına çıkarmak için gayret sarf ettiğini de gösterir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!