RuyaTabirleri.com

Rüyada Suçlandığını Görmek

Rüyada suçlandığını görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde ya da aile hayatı içinde çok sıkıntılı bazı olaylar yaşayacağına, çok uzun zamandan beri tartışmalı olduğu bir kişi tarafından kötü bir duruma düşürülmeye ve zarara uğratılmaya çalışılacağına, elinde bulunan imkânların bazı kişiler tarafından kötüye kullanılmak isteneceğine ve çeşitli tartışmalar yaşanacağına delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, kendisine dikkat etmesi gerektiğine alamet eder.

Rüyada Haksız Yere Suçlandığını Görmek

Rüyayı gören kişinin, büyük umutlar ile girdiği bir işte sıkıntılı bazı durumlarla karşılaşacağına, uzun zaman boyunca bu durumla uğraştıktan sonra çok zor bir işe gireceğine, eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına ve iş için oluşturduğu projeler ile büyük çok kazanç elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Hırsızlıkla Suçlandığını Görmek

Rüya sahibinin, yakın zaman içinde kendisine bir ortak bularak girdiği bir işte hiç ummadığı bir sorunla karşılaşacağına, daha işe başlamadan ortağı olan kişi ile arasının açılacağına, işlerinde çok iyi bir noktaya geldiği bir dönemde düşmanlık yapan bir kişi tarafından zarar verilmek isteneceğine ve kariyer planında kısa süreli bir duraklama dönemi yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Yalanla Suçlanmak

İş hayatı ve aile hayatı içinde büyük sıkıntılar çeken rüya sahibinin kendisine uygun bazı çalışmalar yapmak için çeşitli adımlar atmaya çalıştığına, bu sayede çok sıkıntılı ve sorunlu durumlardan kısa süre içinde kurtulacağına ancak gerek bir türlü yüzüne gülmeyen şansı ve gerekse uzun zamandan beri yaşadığı maddi sıkıntılar yüzünden bir türlü istediğini gerçekleştiremeyeceğine rivayet eder.

Rüyada Suçlama Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde kendisini çok iyi bir yere taşıyacak bir projeyi gerçekleştiremeyeceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!