RuyaTabirleri.com

Rüyada Suçlanmak

Rüyada suçlanmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaptığı hatalı bir hareket ya da ortaya koyduğu bir davranıştan ötürü çok büyük bir sorun yaşayacağına, bu sorundan ötürü kendisini çok zor durumlara düşüreceğine, ancak atacağı bazı adımlar sayesinde bu sorunlardan kurtulup yaptığı şeyden ötürü büyük pişmanlık yaşayacağına delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, yaşadığı sorunlardan kurtulmak için çok emek vereceğine alamet eder.

Rüyada Suçlandığını Görmek

Rüyada suçlanmak ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında çok zor durumlar ile karşılaşacağına, bu yüzden çok kötü olaylar yaşayacağına ancak daha sonra durup düşündüğünde olayların kendi yaptığı bazı hatalı davranışlardan kaynaklandığını anlayacağına ve bu yaptıklarından ötürü çok büyük bir üzüntü duyacağına rivayet eder.

Rüyada Hırsızlıkla Suçlanmak  

Uzun zamandan beri bazı büyük sıkıntılar ile uğraşan rüya sahibinin, iş hayatında çok büyük sorunlar yaşayacağına, bu sebeple olduğundan daha fazla çaba göstereceğine, çok daha fazla adım atacağına, atacağı adımların daha çok sorun doğurabilme ihtimaline sahip olduğuna ve bu sebeple daha yoğun bir sorunlar yumağı ile başa çıkmak zorunda kalacağına tabir edilir.

Rüyada Cinayetle Suçlanmak 

Rüya sahibinin, sosyal hayatında sarfedeceği çeşitli kötü kelimeler yüzünden çok zor durumlara düşeceğine, yakın bir zaman içinde yaptığı bu şeyden pişman olup etrafındaki insanları bu konuda çok uyaracağına ve kendisine bu konuda karşı çıkan bir tanıdığı ile çok büyük bir tartışma yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Haksız Yere Suçlanmak 

Rüyayı gören kişinin, kazandığı başarıları, iş hayatında ortaya koyduğu çalışmaları ve gerçekleştirdiği projeleri çok kıskanan, bu amaçla rüya sahibinin tüm işlerini engellemeye çalışan ve çalışmaları sürekli kötüleyen bazı kişilerin olduğuna delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Suçlanmak İle İlgili Rüyalar;

  1. ekrem (02 Haziran 2014 saat: 07:34)

    rüyamda ben okulda arkadaşlarla su içerken bir tane transit okulun kapısına çarptı ben hemen yardım etmeye koştum arkadaşlar boş boş bakıyordu arbanın kapısını açtım içinden adamla kadın çıktı ikiside iyiydi daha sonra bu adamların evine gittim adam bana birşeyler dedi sonra evden çıktım adam bana dedi senin yüzünden kaza yaptım seni öldürecem gibi sözler söyledi annemle babam geldi adam peşimdeydi daha sonra ben bağırıyordum ama sesim çıkmıyordu ve uyandım

  2. muhammed (11 Şubat 2014 saat: 11:02)

    rüyamda evden uzak boş harabe bir yerde samanlıklar vardı. arkadaslarım ve yanımızda 3-4 yaslarında bir çocukla içeri girdik. bir yanında köy ışıkları dier yanında zifiri karanlık ve pis bi göl vardı kulubenin. o ara da köyde hırsızlık çogalmıştı. herkesin balya balya samanı ya çalınıyor yada yakılıyordu. birinin devesi bile çalınmıştı. içeride herkes birşeyler anlatırken bir arkadaşım itiraf etti kendisinin oldugunu. yanımda arkadaşlarım ve kardeşlerim var bir yolunu bulup onları ordan kaçırmak için çaba harcıyorum. ama köylü bizim gece ewde olmadığımızı öğrenince bizi suçlamaya başladı. yanımızdaki arkadaşım bizi de ortak etmeye çalışıyordu. neyseki birkaç öte kulubeden ışık gördük. oraya ilerledik ve kesilmiş bir deve başında da bir ihtiyar gördük. onun yapabilecegini gecirdim içimden. neyse bulduk bir yolunu kactık ordan. ama hırsızlıkla suçlanıyorduk artk. ve uyandım..
    ilk defa rüyayı böyle detaylı hatrlıyorum. yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,