RuyaTabirleri.com

Rüyada Suçlu Görmek

Rüyada suçlu görmek, kişinin bugüne değin düşündüğü fikirleri veya savunduğu görüşleri tamamen değiştireceği bir olay yaşayacağını ve bu olayın hayatında dönüm noktası olacağını alamet eder. Girilen yanlış yolların farkına varılmasına işaret eden rüya, ilkeli hareket etmeye devam ederek kişinin yanılgılardan kurtulacağına, kendisine tuzak kuranları fark edeceğine ve özellikle çevresinde değişiklikler yapıp, gerçek dostluklarına odaklanacağına yorumlanır.

Rüyada Suçlu Olduğunu Görmek

Yanlış olduğunu bilerek bir ilişkiye girmek veya evli bir kimseyle yakınlaşmak, hak edilmeyen bir parayı sahiplenmek anlamına gelir. Genellikle kişinin hırsına ve nefsine hakim olamayarak yaptığı bir hatadan sonraki süreçte yaşayacağı pişmanlığı ifade eden rüya, aynı zamanda geri dönüşün imkansızlığını ve kişinin uzun yıllar işlediği günah nedeniyle kendisini affetmeyeceğini tabir eder. Sabit fikirli davranan bir kimse ile yapılacak boş tartışmaların kişiyi yıpratacağını ve sinir bozukluğu yaşatacağını da delalet eder.

Rüyada Suçlu Yakaladığını Görmek

Takıntılardan kurtulmak ve kendini özgür kılmak isteyen rüya sahibinin özellikle psikolojik olarak tedavi olmaya karar vereceğini ve yardım alacağını, içindeki öfkeyi ve kızgınlığı yok ederek daha barışçıl bir kişi olarak hayatına devam edip, sevdikleriyle mutlu günler geçireceğini müjdeler.

Rüyada Suçlu Olduğunu İnkar Etmek

Suç işlediği halde suçlu olduğunu inkar etmek rüya sahibinin yalana meyledeceğini ve hileli durumlar içinde bulunacağını bildirir. İhale veya iş ortaklığı gibi bir durumda söylenecek yalanların ya da karşı tarafı aldatmaya yönelik planların ilerleyen zamanlarda kişiyi hiç beklemediği zor durumlara sokacağının da alametidir.

Rüyada Suçlu Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendisini affedemeyen, geçmişte yaptığı bir hataya takılıp kalan ve bir türlü hafızasından silemeyen kişinin başına gelen her olumsuzluğu hak ettiğini düşünmesi ve kendisine karşı acımasız davranmasını işaret eder. Kişiye zor kullanarak kabul ettirilen bazı durumlara karşı çıkma isteğinin de tabiridir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Suçlu Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Fahriye Budak (05 Kasım 2016 saat: 13:34)

    Rüyamda suçu olan insanların gökyüzüne çekilip oradan aşağıya bırakıldığını gördüm. Dünyanın dışına bile firlatilan insanlar vardı. Ben ve eşim arabaya bindik. Arabalar ile bile çekilen insanlar vardı göğe. Ben dedim ki bize birşey olmayacak suçu olan insanlar onlar ve sonra uyandım.

  2. Seyit (15 Ekim 2016 saat: 01:37)

    Rüyamda yakın akrabalarimla yani kuzenlerle aslında daha önce hiç gormedigim yerde ama kendimize ait bir çevremizde sürekli suclulari yakaliyorduk 3 tane suçlu yakaladık birincisini beraber yakaladık kuzenlerle diğerlerini kendim yakaladım ama elimden kacamiyorlardi hep galip geliyordum suçlulari beraber yakaladığımız kişiler annemin tarafındaki Kuzenler yani teyzemin dayımin çocukları 3 suçlu ise babamın tarafından yani halin çocuğuydu tabir edebilirmisiniz rüyami ben bi anlam çıkaramadım önceki yazılan yorumlardan Teşekkürler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,