RuyaTabirleri.com

Rüyada Sucuk Yemek

Rüyada sucuk yemek, kısmet anlamına gelir. Rüya sahibinin şansının, bahtının açık, alın yazısının da hayırlı olduğu şeklinde tabir edilir. Kişinin gelir kaynakları oldukça zengindir ve Allah karışışına hep hayırlı olanı çıkartacak demektir. Rüya sahibi istediği sürece başarı ve mutluluk kendisiyle birlikte olacaktır. Rüyada sucuk yemek, sağlıklı, uzun, keyifli bir hayat yaşamaya, geçim sıkıntısı çekmemeye delalet eder.

Rüyada Sucuklu Yumurta Yemek

Rüyada sucuklu yumurta yemek, rahat bir hayata kavuşmaya, işlerin yolunda gitmesine ve kazancın büyük oranda artmasına delalet eder. Rüya sahibi haksızlık etmeden, kimsenin kazancına ve malına göz dikmeden, ahlakı ve namusuyla ekmek parasını çıkarıyor ve geçinmenin yollarını bulabiliyor demektir.

Rüyada Sucuk Ekmek Yemek

Rüyasında sucuk ekmek yediğini gören kişi ileride çok varlıklı biri olacak ve çocuklarına büyük bir miras bırakacaktır diye tabir edilir. Rüya sahibi işini büyüterek çok isabetli bir iş yapmış olacaktır. Bu rüya kişinin önemli miktarlarda kar bırakan işlere gireceği anlamına gelir.

Rüyada Sucuk Kesmek

Rüyada sucuk kesmek, rüya sahibinin konuk severliği ve güler yüzlü bir ev sahibi olmasına dolayısıyla evinden misafirin hiç eksik olmadığına ve çok sevilen biri olduğu için çevresinin sürekli insanla dolu olduğuna delalet eder.

Rüyada Sucuk Kızartmak

Rüyada sucuk kızartmak, rüyayı gören kişinin hayatında olumlu ve güzel gelişmeler olacağına işaret eder. Herkes için mutluluk verecek bazı olayların yaşanacağına yorulur.

Rüyada Sucuk Aldığını Görmek

Rüyada sucuk aldığını görmek, rüya sahibinin uzun zamandır beklediği müjdeli haberi alacağına işaret eder. Rüya sahibinin olması için gece gündüz dua ettiği bir işinin olacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Pastırma Görmek

Rüyada pastırma görmek, rüya sahibinin üşengeç kimse olduğunu ve keyfince yaşayıp, kendini sıkıntıya sokmadığını gösterir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sucuk Yemek İle İlgili Rüyalar;

  1. cüneyt (09 Kasım 2015 saat: 14:44)

    rüyamda arkadaslarla markete gittik sucuk almak icin sonra marketin heryrrinde sucuk aradık bulamadık daha sonra kasap reyonuna gittik kasap reyonundaki kız bu sucuktan öneririm isterseniz bir tadina bakin dedi bende olur tadına bakim dedim baktim ve cok tadını begenmesemde yinede sucuğu aldık ruyam bu şekilde teşekkürler.

  2. Hakan (03 Kasım 2015 saat: 12:16)

    Rüyamda birileri ile sucuk yiyoruz sonra birisi sucuğun birisinden diksiniyor ve bana bak bu sucuk Nasıl diye soruyor ben baktığımda bi insanın kolu gibi hafif kıllı olduğunu görüyorum parmakları yok el bitişik gibi sonra bu yenmez diyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,