RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Suda Yüzmek

Rüyada suda yüzmek, hayırlı bir rüya olmakla birlikte iki şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişi eğitim ve bilimle uğraşıyorsa eğer istediği ve hayal ettiği aşamaya ya da uzmanlığa ulaşacağına delalet eder. Eğer rüya sahibi, kişisel olarak gelişmek istiyorsa bunu başaracağına ve resmi kurumlardan birinde iş sahibi olacağına alamet eder.

Rüyada Havuzda Yüzmek

Rüyayı gören kişinin yaptığı kötülüklerden ve işlediği günahlardan ötürü çok büyük üzüntü duyduğuna, yaptıklarından çok pişman olduğuna ve bu durumdan kurtulup kalbini ferahlatmak için Allah’a dua edip af dilemesi gerektiğine tabir eder.

Rüyada Nehirde Yüzmek

Çok güzel ahlaklı, iyi yürekli, sevecen, hoşgörülü ve dini bütün bir kişi olunduğuna, yardım isteyen herkesin yardımına koşulduğuna, her zaman Allah yolundan gidildiğine ve yapılan her iyiliğin ve yardımın karşılık beklenmeden yapıldığına yorumlanır.

Rüyada Suda Boğulmak

Suyun temizliğine bağlı olarak iki şekilde yorumlanır. Eğer rüyayı gören kişi pis bir suda boğuluyorsa Allah yolundan saptığına, kötülük yapmaya başladığına ve bu sebeple büyük bir üzüntü duyacağına işaret eder. Eğer rüya sahibi temiz bir suda boğuluyorsa yapacağı iş sayesinde hem hayırlı hem de çok büyük miktarda para ve mal kazanacağına rivayet eder.

Rüyada Temiz Suda Yüzmek

Rüyayı gören kişinin, yaptığı iş, davranışları ve kişiliği sayesinde insanlar arasında çok sayılıp sevildiğine ve sözü geçen biri olduğuna yorulur.

Rüyada Bulanık Suda Yüzmek

İş hayatında yaşanacak büyük bir sıkıntıya ve bu yüzden aile içinde yaşanacak ve büyük kavga ve tartışmalara yol açacak huzursuzluklara delalet eder.

Rüyada Suda Yürümek

Sosyal hayat içerisinde ve iş hayatında duygulara gem vurulması ve mantıkla, düşünüp taşınarak hareket edilmesi gerektiğine bu şekilde hareket edilmezse çok büyük sorunlar ile karşılaşılabileceğine tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: