RuyaTabirleri.com

Rüyada Suikast Görmek

Rüyada suikast görmek, kişinin, iş hayatı içinde ortaya koyduğu başarılı ve kazançlı çalışmaları, aile hayatında yaşadığı mutlulukları ve başarılarla dolu kariyerini kıskanan kişiler olduğuna, bu kişiler tarafından çok sıkıntılı ve zor durumlara düşürüleceğine, bu sebeple hem kendisine hem de sevdiği kişilere daha fazla dikkat etmesi gerektiğine aksi takdirde üzüleceği durumlar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Suikaste Uğramak

İş dünyası ya da sosyal hayat içinde düşmanlık ve kin besleyen kişiler tarafından kötü durumlara düşürülmeye, sevilen kişiler ile kötü olmaya, kırgınlık yaşamaya yaşanan krizlerden dolayı işlerde ortaya çıkan bozulmaya, kazançta azalmaya, sorunlu günler geçirmeye ve ortaklık kurulan biri ile yaşanan bazı anlaşmazlıklardan ötürü ayrılmaya işaret eder.

Rüyada Suikast Düzenlemek

Kem gözlü ve art niyetli kişilerden ötürü işlerin bozulacağına, alınan onca önleme ve verilen onca çabaya rağmen çok zor durumlara düşüleceğine, aile hayatında kırgınlık yaşanacağına, bu sorunlardan ötürü ister istemez ruhsal olarak bir boşluğa düşüleceğine ancak sevilen kişilerin vereceği destek ve edeceği yardım sayesinde sorunların çözüme kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Suikast Silahı Görmek

Kişinin, eş, dost ya da akrabalarından birinin bir sıkıntısını alacağına, işlerinin bu sayede açılacağına böylece borca düşmüş bir ahbaba yardım edeceğine, kısa süreli bir hastalık yaşayacağına, bu yüzden bir dönem üzüleceğine ve mutsuz olacağına ancak daha sonra Allah’ın izni ile toparlanacağına rivayet eder.

Rüyada Suikastçı Olmak

Hayırlı değildir. İstenmeyen olayların yaşanacağına, sevilen bir kişi ile ayrılık yaşanacağına, sorunlarla boğuşulacağına, maddi açıdan dibe vurulacağına, atılan adımların sonuçlarının bir sis perdesinin arkasında kalacağına ve bu yüzden tartışmalar, sıkıntılar ve musibetler yaşanacağına alamet eder. Aynı zamanda, yakın zamanda yaşanacak maddi sorunlara karşı çok dikkat edilmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: