RuyaTabirleri.com

Rüyada Sulama Görmek

Rüyada sulama, iş kurmak veya iş kurma düşüncesinde olmak demektir. Rüya sahibinin yakın çevresiyle paylaşacağı düşüncelerine olumlu yanıtlar alacağı manasına gelir ve sevdiği kimselerin desteğini alarak ilk adımları atacağını gösterir. Bu dönemde özellikle ticaret hayatında olanlar için kazancın yüksek olacağını, bugüne kadarki geliri ikiye katlayarak maddi durumu düzeltmenin mutluluğuna erişileceğini bildirir. Bir tarla, bahçe veya çiçek sulamak her işi yerli yerinde yapmak, hak yolundan ayrılmadan, kimsenin güvenini kaybetmeden hareket etmek anlamına gelir ve aynı zamanda İslami konularda titizlik gösterildiğini, ibadetleri düzgün şekilde yerine getirmekle kalmayıp evlatlarına da ahlaklı bir yaşamı öğütleyen kişinin herkes tarafından alkışlandığını tabir eder.

Rüyada Bahçe Sulama

Kendi evinin bahçesini suladığını görmek, ailedeki huzurun ve barışın kalıcı olacağını, her türlü alacak verecek işlerinin sona erdiğini ve miras meselesi söz konusu ise mahkemeye düşmeden hak edilenin alınacağını ifade eder. Başka birinin bahçesini sulamak görülecek iyiliğe yorumlanır ve beklenmedik birinin kişiye el uzatması ile sıkıntılı bir süreci rahatça atlatacak olmayı anlatır. Kurak, verimsiz, hiçbir yeşilliğin olmadığı bahçeyi sulamak sonuç alınamayan bir projede veya fikirde boş yere ısrar edildiğini ve zaman kadar para da kaybedildiğini bildirerek bu davranıştan vazgeçmek gerektiğinin altını çizer.

Rüyada Sulama Kanalı Görmek

Geleceğe yapılacak yatırımların kişiyi kendisini dahi hayrete düşürecek kadar değerleneceğini ifade ederken, baht açıklığını ve şansın her konuda kişiden yana olduğunu da bildirir. İş bulma sıkıntısı çekilmeyeceğini, elde edilecek gelirin rahatlıkla yeteceğini, hiçbir konuda dara düşülmeden, refah ve huzurla dolu bir hayat sürdürüleceğini ifade eder. Özellikle gelecek kaygısını bitirecek kadar büyük miktarlarda birikim yapılacağının delaletidir.

Rüyada Sulamanın Psikolojik Yorumu

Genişleme, yayılma veya çoğalma isteği ve ihtiyacına işarettir. Kişinin hem çalışma alanında daha büyük işlere imza atmayı arzuladığını, hem de geniş bir aileye sahip olmak istediğini bildirir. Bu duygu güç elde etmek veya kendini emniyette hissetmek manasına da gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sulama Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. hsahin (23 Mayıs 2018 saat: 08:26)

    Rüyamda bizim eve kalabalık bir grup misafirliğe gelmişti.Sonra içlerinden çok kısa ve sarı saçlı bir kıza hoşgeldin dedim.Uzun bir süre el sıkıştık.O sırada sanırım kardeşi olsa gerek ellerimizin arasına girdi ve serçe parmağıyla kızın elini acıttı.Kendimi tanıttım ama o bana ismini söylemedi.Bana gömleğinin üzerinde bir şeyler çizdi ama anlamadım.Sonra içerideydi.Bende yanına gitmek için olsa gerek pencereden girdim amatam o sırada babam pencerenin önünü biraz bezle kapatmamı söyledi.donra kapattım ve yine içeri girdim.Girdiğimde içeride ben,erkek kardeşim,o kız ve kardeşi vardı odada.Kızın yanına oturdum ve bana yine bir şeyler çizdi ama bu sefer ne olduğunu gördüm.H ve T harflerini çizmişti.’Bu ne demek?’ diye sorunca da uyandım.

  2. Muarat (13 Mayıs 2018 saat: 20:13)

    Selamun aleykum ben rüyamda köyümüze yakın bir yerde tarla sulayan insanlar ve babam akan su ve kazlar inek sürüsü at sürüsü civcivler ikinci olarak yine eve yakın biryerde iki oluk ve çok akan su annem çocoklarım eşim annemin yanından banadoğru gelen küçük yılan bıraktım dokunmadım yılana biraz aşağıda büyüdü baktım bir timsahı boğmuştu çevremizde 4veya 5 e yakın timsahdaha birini ısırdığını gördüm yakınlarımdan sonra 10 kiloluk yada daha fazla ağır taşla timsahların kafalarını ezerek öldürdüm sonra sabah ezanı okundu saygılarımla

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!