RuyaTabirleri.com

Rüyada Sultan Görmek

Rüyada sultan görmek, rüya sahibinin işinin ehli bir kişi haline geleceği ve bu nedenle zengin olacağı kadar çok gelir elde edeceği anlamına gelir. Başarılı, düzgün ve güzel işler yapmak süratiyle ün ve isim yapmaya, herkes tarafından bilinen ve tanınan bir kişi haline gelmeye işaret eder. Rüyada sultan görmek, aynı zamanda tahsilli olmaya ya da âlim kişi mertebesine ulaşmaya delalet eder.

Rüyada Sultan Olmak

Rüyada sultan olmak, hayallerin gerçek olmasına işaret eder. Rüya sahibinin ettiği duaların kabul olacağı ve istediği hayata kavuşacağı şeklinde tabir edilir. Başarı, zafer, mutluluk, huzur ve sağlık anlamına gelir.

Rüyada Sultan Süleyman’ı Görmek

Rüya sahibinin çok yüksek bir makamı olacağına ve emrinde pek çok kişinin çalışacağına delalet eder. Önemli kimse olmak anlamına gelir. Büyük işlerde söz ve yetki sahibi olmaya, halk adına kararlar vermeye işaret eder.

Rüyada Sultan Papağını Görmek

Rüyada sultan papağanı görmek, herkesten önce alınacak ya da duyulacak bir habere tabir edilir. Tez vakitte, herkesten önce rüya sahibine tebliğ edilecek bir bilgi olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Sultan Ahmet Camisini Görmek

Rüyada sultan Ahmet camisini görmek, hem manevi hem de maddi anlamda yükselmeye delalet eder. Rüya sahibinin iç dünyasının aydınlanacağına, güzelleşeceğine, zenginleşeceğine, maddi anlamda da gelirinin ve malının artacağına tabir edilir.

Rüyada Sultanla Konuşmak

Rüyasında bir sultanla konuştuğunu gören kişinin geleceği çok parlak olacak demektir. Kişi, büyük işlerin altına imzasını atıp, çok önemli insanlarla bir arada olacak ve artık sırtı yere gelmeyecektir diye tabir edilir.

Rüyada Padişah Görmek

Rüyasında padişah gören kişi hayatının en parlak dönemini yaşayacak ve çok güzel iş ya da ortaklık teklifleri alacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sultan Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Şive Yıldız (24 Kasım 2015 saat: 10:47)

  saray gibi bir yerde sırtımı yüklüğe dayamış oturuyordum,etrafında hizmetkarları ile kalabalık olarak tam karşımda ki kapıdan Hanım Sultan geldi,artık sensin diyerek tacını ve tüm mücevherlerini,hazinesini ellerime verdi,tacını başıma taktı,itirazlarımı dinlemedi,gülümseyerek gitti

 2. Şükran (11 Eylül 2015 saat: 18:26)

  Köyümüzde bir çocuğun hikayesi anlatılıyor bana sonra çocuk kendiside anlatıyor ben hiç çocuk olmadım bir elma Şekerim bile olmadı benim diye bende çok üzülüyorum sonra bir ses diyorki ahirette sana elma şekerini Fatih Sultan Mehmet getirecek eliyle kanuni Sultan Süleyman getirecek diye. Fatih beliriyor atın üstünde ve elinde kırmızı üç hilalli bayrakla ve kanuni arkasından elinde yeşil üç hilalli bayrakla

 3. Dilber (23 Şubat 2015 saat: 11:48)

  Dun bir ruya gordum. Ruyamde Sultan Suleyman mezari
  Ama yeni ölmuş onun mazarindeki kotu cenzatleri def etmek icin , olusunu korumak icin cok urastim .
  Yanimde annemde varmis oda yaralandi, benim kan icinde kaldim. Ama onun mezarinnen o seyleri cikarttim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,