RuyaTabirleri.com

Rüyada Suluk Görmek

Rüyada suluk görmek, ileriyi görememek ve ani kararlar verip, plansız programsız işlere girişmek manasına gelir. İhtiyaç anlarında yakın kişilerden istenen destek konusunda karşılık görememek, zamanında iyilik yapılan kimselerin yardım söz konusu olduğunda ellerini uzatmaması yüzünden rüya sahibinin bazı dostlarına ve sevdiklerine güceneceğini işaret eder. Herkesi kendi gibi bilen kişinin, geçmişte verdiği bir sırrın ortaya çıkması sonrasında dostunu düşmanını öğreneceğine ve bundan sonra yakınlarıyla bir şey paylaşırken daha dikkatli olacağına tabir edilir.

Rüyada İçi Boş Su Kabı Görmek

Rızkın kesileceğine delalettir ve kişinin işten çıkarılmasına, sermaye yatırdığı bir iş yerini zarar etmesi yüzünden kapatmak zorunda kalmasına, hesapsız yaşanacak durumlar yüzünden birikimlerin buhar olup uçacağına alamettir. Maddi kayıpların ve ardından başlayan geçim sıkıntısının haberini verir. Rüya sahibinin içinde başlayan karmaşa ve sıkıntıları dile getiren rüya, aksiliklerin peş peşe gelmesi sonucu kişinin epeyce bunalacağını ve bir müddet daha bu tip durumlara katlanmak zorunda kalacağına, dişini sıkıp, sabrederek düze çıkacağı günleri beklemesine yorumlanır.

Rüyada Dolu Su Kabı Görmek

Kısmetlerle dolu günlerin başlangıcını ifade eder ve rızkı artan rüya sahibinin dünya nimetlerinden de faydalanmaya başlayacağını, hiçbir zaman çok sıkıntıya ve dara düşmeden yaşayacağını tabir eder. Maddi olarak da ufak tefek birikimler yapacak kadar kazanç elde edileceğini, kişinin temel ihtiyaçları dışında çok fazla gereksiz harcama yapmayarak geleceğini düşünecek şekilde hareket edeceğini delalet eder. Geçmişten çıkarılan derslere ve gelecek için yapılacak planlara, fikri değişimlere de işarettir.

Rüyada Su Kabı Görmenin Psikolojik Yorumu

Aceleci ve heyecanlı kişilerin, duygularına yenik düştüklerini sembolize eden rüya, henüz karar vermeden düşündüğü şeyi yapmaya çalışmanın kişiye zarar verdiğini ifade eder. Detaylı analiz yapmadan balıklama atlanılan işlerde yaşanan olumsuzlukların kişinin egosunda büyük bir zarara yol açtığını, kendine olan güveni kaybettiğini de tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!