RuyaTabirleri.com

Rüyada Sülük Görmek

Rüyada sülük görmek, kapıdan kovulsa bacadan, bacadan kovulsa pencereden girecek bir kişiye işaret eder. Bu kişinin gerçek amacı rüya sahibinin dostluğunu, arkadaşlığını ya da sevgisini kazanmak değil esasen onun ağzından girip burnundan çıkarak güvenini kazanmaktır.  Bu kişi yalandan dostmuş numarası yaparak rüya sahibinin sırlarını öğrenmenin peşindedir. Rüya sahibinin kişisel bilgilerine ulaşıp, eline koz geçirmeye ve bu kozu da kendisine yarar şekilde kullanmayı istiyordur. Yani kaba bir tabir ile rüya sahibini söğüşlemek ve onun hem malından hem de parasından istifade etmek peşindedir.

Rüyada Sülük Öldürmek

Rüya sahibinin kendisine külfet olan habire gereksiz masraf çıkaran ve neredeyse tüm hayatını rüya sahibinin sırtından geçinerek sağlamayı planlayan bir kişiden kurtulmasına işaret eder. Rüya sahibi bu kişiden kurtularak ne kadar isabetli bir karar verdiğini daha sonra yaşayacağı huzur ve rahatlık sayesinde anlayacaktır.

Rüyada Sülük Yemek

Rüya sahibinin içine düşeceği borç batağına ve yakalanacağı bir hastalığa delalet eder. Bazı rüya tabirleri ise bunun tam aksini söylerler. Sülük yemenin şifa bulmak ve kurtuluşa ermek olduğu yorumunu yaparlar.

Rüyada Sülük Toplamak

Müjdeli ve güzel haberler almaya, işinde istediği başarıyı yakalamaya ve mutlu olmaya tabir edilir. Rüyada sülük topladığını gören kişi başındaki belalı ve sorunlu işlerden de kurtulacak demektir.

Rüyada Sülük Yapışması

Rüya sahibinin başarılarını çekemeyip, engel olmaya çalışan kişilere tabir edilir. Bu kişiler rüya sahibinin işlerinden zarar görmesi için önüne her türlü engeli çıkarmak peşindedirler. Kötü ve art niyetler içerisindedirler.

Rüyada Salyangoz Görmek

Şimdi yapılan bir yatırımın hemen değil, yıllar sonra rüya sahibinin de beklemediği kadar büyük fayda getirmesi şeklinde ifade edilir. Rüya sahibinin biraz sabır göstermesi gerekecek hepsi bu.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sülük Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Hanife (08 Ekim 2014 saat: 13:47)

    Çok samimi bir arladasimsin evinde kuran okunuyordu ve bizde o arkadasimla birlikte kurana dağıtılacak ikramları hazırlamak içi mutfağa gittik bir kutunun içinde lokum gibi bişiler vardı tam ben onları Alacak ken o kutuyu yere devirdim çöpü yanına doğru döküldü sonra yerden topladım tam o sırada çöpü ordaki duvarda simsiyah bir sürü suluk vardı çok şaşırdım sonra kız arkadaşım onları elleriyle toplayıp çöpe attı benim midem bulandı fakat yerlerde dolaşıyor hala şükürler bir kedi yavrusu o Sulukuleri yemeye basladi bi anda kuran artık bahçede okumaya başladı mavi bir kapı vardı o sırada elinde elektirik süpürgesi benzeyen bi makinayla bir adam geldi sulukleri i makinaya topladı uyandim öyle

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,