RuyaTabirleri.com

Rüyada Sülün Görmek

Rüyada sülün görmek, zarafet, ihtişam ve estetik anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin gösterişli, endamlı, alımlı ve çekici olduğu kadar iyi huylu, güler yüzlü ve alçakgönüllü de olduğu şeklinde kabul edilir. Aynı zamanda kısmet almaya, gönül hoşluğu içinde olmaya, özel hayattan yana şanslı olmaya alamet eder ve rüyayı gören kişinin heyecanlı günler geçireceği anlamına gelir.

Rüyada Sülün Avlamak

Rüyayı gören kişinin âşık olacağına, özel duygular besleyeceği kişiden de duygularına karşılık alacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin kendisinden duygusal olarak çok etkilendiği bir kişiye ve o kişinin dikkatini çekmek için gösterdiği çabanın amacına ulaşacağına işaret eder.

Rüyada Sülün Yumurtası Görmek

Rüyayı gören kişinin sabretmesini gerektirecek ve gerçekleşmesi için henüz zaman gerektirecek hayallerine tabir edilir. Rüya sahibinin zamanı geldiğinde muradına ereceğine ve beklemiş olmasının karşılığını göreceğine işaret eder.

Rüyada Sülün Kuşu Görmek

Rüyada sülün kuşu görmek de tıpkı sülün görmek gibi yorumlanır ve rüyayı gören kişinin güzelliği, boylu poslu ve eli yüzü düzgün oluşu sayesinde herkes tarafından ilgi gördüğüne ve ilk anda dikkat çektiğine alamet eder. Rüya sahibinin gerek enerjisi gerekse ışığı ile ön plana çıkan kişi olduğu anlamına gelir.

Rüyada Sülün Yakalamak

Rüyayı gören kişinin eline geçecek hayırlı fırsatlara, elde edeceği maddi ve manevi kazançlara rivayet edilirken bir diğer yandan da rüya sahibinin gönlündeki kimseyle aynı duygularda ve düşüncelerde birleşeceğine bu sayede bol muhabbette olacağına delalet eder.

Rüyada Muhabbet Kuşu Görmek

Rüyayı gören kişinin başta eşi olmak üzere sevdiği kişilere karşı gösterdiği fedakârlığın, özverinin ve de verdiği emeklerin karşılığını alacağına ve onlarla birlikte ağız tadı, anlaşma, iyi geçim, birlik ve bütünlük halinde kalacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!