RuyaTabirleri.com

Rüyada Sumak Görmek

Rüyada sumak görmek, rüyayı gören kişinin çıkarları doğrultusunda hareket ederek yapacağı akıllı işler sayesinde büyük kazanç elde edeceğine, maddi kolaylığa ulaşacağına, birikmiş parasının olacağına, böylece yarınlarının garanti altına aldığını hissetmesinden büyük haz alacağına ve huzur duyacağına rivayet edilir. Aynı zamanda rüya sahibine oynayacağı şans oyunundan çıkacak büyük bir toplu paraya ya da aile mirasından kalacak paya işaret eder.

Belirtmek de fayda vardır ki sumakla, sumak yemeği farklı şeyledir ve rüyada adı sumak olan yemeği görmek, rüyayı gören kişinin canın ve malının güvende olacağı şeklinden yorumlanır.

Rüyada Sumak Toplamak

Rüyayı gören kişiyle arasına nifak tohumları ekeceği bir insanın varlığına tabir edilir. Rüya sahibinin dostu saydığı ve iyi geçim içinde olduğu bir arkadaşı, dostu ya da akrabası ile deyim yerindeyse kanlı bıçaklı hale gelmesine neden olacak tatsız olayların yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Sumak Ağacı Görmek

Rüyayı gören kişinin işindeki tecrübesi sayesinde rakiplerine karşı ulaşılamaz kadar yükseleceğine, güçleneceğine ve dışarıdan düşmanlarına karşı adeta zırhla kuşanmış gibi olacağına alamet eder. Rüya sahibinin gücünün yerine geleceğine, çevresinde kendisini koruyup kollayacak ve dört bir koldan saracak kimselerin çoğalacağına rivayet edilir.

Rüyada Sumak Ekşisi Görmek

Rüyayı gören kişinin hasımları ile arasındaki husibetin git gide büyüyeceğine, kinin, nefretin ve düşmanlığın çoğalacağına ve olayların kızışacağına tabir edilir. Rüya sahibiyle bir türlü arasındaki buzların çözülmediği insanların varlığına yorulur.

Rüyada Sumak Yemek

Rüyada sumak yemek tatsızlık yaşamaya, insanlarla karşı karşıya gelmeye ve fikir çatışmaları yaşamaya işaret eder. Rüya sahibinin değer yargılarına, savunduklarına, önem verdiklerine, sevdiklerine ve yaşam şekline saygı duymayan ve onu dışlayan kimselerle arasında bir güç savaşının yaşanacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sumak Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Ahmet (15 Ocak 2015 saat: 14:29)

    Abim ve kardeşlerimle oturuyordum birden cinler saldırdı bize dua okumaya başladık azaldılar sonra kadın bir cin geldi abim içerde dövüyordu onu sonra çıktılar beraber abim cin ile evleneceğini söyledi sonra ortaklık cin doldu abimin düğünü vardı ben bağırıp dua ediyordum gitmeleri için tek tek yok olmaya başladılar abim ile evlenecek olan cin kadın ortaya geldi kapkaraydı birden abim kuranı kerimi aldı ben yanına koştum oku bende dua edecem gitsin bu lanet şey okumaya başladık cin çıldırmış gibi tuhaf sesler çıkarıyordu öyle uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,