RuyaTabirleri.com

Rüyada Sumak Görmek

Rüyada sumak görmek, rüyayı gören kişinin çıkarları doğrultusunda hareket ederek yapacağı akıllı işler sayesinde büyük kazanç elde edeceğine, maddi kolaylığa ulaşacağına, birikmiş parasının olacağına, böylece yarınlarının garanti altına aldığını hissetmesinden büyük haz alacağına ve huzur duyacağına rivayet edilir. Aynı zamanda rüya sahibine oynayacağı şans oyunundan çıkacak büyük bir toplu paraya ya da aile mirasından kalacak paya işaret eder.

Belirtmek de fayda vardır ki sumakla, sumak yemeği farklı şeyledir ve rüyada adı sumak olan yemeği görmek, rüyayı gören kişinin canın ve malının güvende olacağı şeklinden yorumlanır.

Rüyada Sumak Toplamak

Rüyayı gören kişiyle arasına nifak tohumları ekeceği bir insanın varlığına tabir edilir. Rüya sahibinin dostu saydığı ve iyi geçim içinde olduğu bir arkadaşı, dostu ya da akrabası ile deyim yerindeyse kanlı bıçaklı hale gelmesine neden olacak tatsız olayların yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Sumak Ağacı Görmek

Rüyayı gören kişinin işindeki tecrübesi sayesinde rakiplerine karşı ulaşılamaz kadar yükseleceğine, güçleneceğine ve dışarıdan düşmanlarına karşı adeta zırhla kuşanmış gibi olacağına alamet eder. Rüya sahibinin gücünün yerine geleceğine, çevresinde kendisini koruyup kollayacak ve dört bir koldan saracak kimselerin çoğalacağına rivayet edilir.

Rüyada Sumak Ekşisi Görmek

Rüyayı gören kişinin hasımları ile arasındaki husibetin git gide büyüyeceğine, kinin, nefretin ve düşmanlığın çoğalacağına ve olayların kızışacağına tabir edilir. Rüya sahibiyle bir türlü arasındaki buzların çözülmediği insanların varlığına yorulur.

Rüyada Sumak Yemek

Rüyada sumak yemek tatsızlık yaşamaya, insanlarla karşı karşıya gelmeye ve fikir çatışmaları yaşamaya işaret eder. Rüya sahibinin değer yargılarına, savunduklarına, önem verdiklerine, sevdiklerine ve yaşam şekline saygı duymayan ve onu dışlayan kimselerle arasında bir güç savaşının yaşanacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!