RuyaTabirleri.com

Rüyada Sümbül Görmek

Rüyada sümbül görmek, aile bireylerinin birbirine olan düşkünlüğüne ve bağlılığına delalet eder. Birlik, beraberlik, dayanışma, sevgi ve huzur içinde yaşanacak olan aile hayatına tabir edilir. Yeni başlangıçlara, mutluluk ve hayır getirecek adımlar atmaya, hem aşktan hem de iş hayatından yana başarı sağlamaya işaret eder. Rüyada sümbül görmek, zengin olduğu kadar alçak gönüllü ve gönlü bol olan bir kişinin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Sümbül Çiçeği Görmek

Rüyada sümbül çiçeği görmek, kusursuz bir hayata tabir edilir. Rüyayı gören kişinin bir eli yağda bir eli balda olacak, hiçbir zaman para sıkıntısına ve geçim derdine düşmeyecek demektir. Bolluk, bereket, şans ve kısmet olarak değerlendirilir.

Rüyada Sümbül Koklamak

Rüyada sümbül kokladığını gören kişi, işinde çok başarılı olacaktır diye yorumlanır. Kişi farklı ve sıra dışı projeleri ve çalışmaları ile herkesten önde olacak ve ticaret ehli kişilerin dikkatini çekip onlardan teklif üstüne teklif alacaktır.

Rüyada Sümbül Bahçesi Görmek

Rüyada sümbül bahçesi görmek, gerçek, tutkulu ve büyük bir gönül ilişkisi yaşamaya işaret eder. Rüya sahibinin aşktan yana şansının çok açık olacağı, karşısına çıkan insanların hayırsız değil, kendisine karşı gerçek ve samimi hisler taşıyan kimseler olacağı anlamına gelir.

Rüyada Gül Görmek

Rüyasında gül gören kişi, mutluluktan, sağlıktan ve zenginlikten yana çok şanslı olacak demektir. Kişi, istediği kadar mal varlığına ve gelire sahip olacak, önemli bir hastalığa yakalanmayacak, evliliğinden ve çocuklarından da ömrünün sonuna kadar hayır görecektir diye yorumlanır.

Rüyada Gül Toplamak

Rüyada gül toplamak, bekâr kimseler için aşk ve nikâh anlamına gelirken, evli kişiler için de evlat sahibi olmaya ve eşinden yana şanslı olup, değer ve vefa bulmaya delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!