RuyaTabirleri.com

Rüyada Sümük Görmek

Rüyada sümük görmek, önemsiz, üzerinde durulmayacak, gülüp geçilecek ve hiç dert edilmeye değmeyecek sorunlar anlamına gelir. Aynı zamanda nezle gibi basit bir hastalık atlatmak şeklinde tabir edilir. Yani rüya sahibinin ayakta atlatacağı kadar basit bir hastalığa yakalanmasına tabir edilir. Rüyada sümük görmek, bir yandan da rüya sahibinin hane halkında artış yaşanacağına işaret eder. Rüya sahibi arka arkaya evlat sahibi olacak ve büyük bir mutluluk yaşayacak demektir. Allah’a kendisine mutlulukların en büyüğünü yaşattığı için de her gün el açıp şükredecektir. Bu evlatlar rüya sahibi için hayırlı evlatlardan olacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Sümük Çıkarmak

Mutluluk verici haberler almak ve büyük bir heyecan duymak anlamına gelir. Rüya sahibi için sıkıntı ve sorunların bitmesi, hayatta en çok istenilen şeylerin Allah tarafından rüya sahibine lütuf edilmesi şeklinde yorumlanır.

Rüyada Sümük Akması

Soğuk algınlığına ya da kısa sürede atlatılacak gribe yakalanmaya işaret eder. Küçücük bir sağlık sorunu yaşanacak demektir.

Rüyada Sümük Temizlemek

Rüya sahibine müjdeli bir haber verileceği anlamına gelir. Yani rüya sahibi kadınsa anne olacak, erkekse baba olacak demektir. Bu haberin müjdecisi de bir doktordur.

Rüyada Sümük Yemek

Zenginlik ve sağlık anlamına gelir. Rüya sahibinin çocuklarının birinin çok başarılı bir iş adamı ya da iş kadını olması sayesinde ondan gelecek olan zenginliğe tabir edilir. Rüyada birinin sümük yediğini görmek de o kişinin zenginliğe ve servete kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyada Eline Sümük Bulaşması

O kişinin hanesinde öpüşüp sarılmaya, halaylar ve zılgıtlar çekilmeye neden olacak güzellikler yaşanmasına ve hane halkının sağlık bulmasına tabir edilir. Bu rüya her türlü şifa bulmaya tabir edilir. Maddi ve manevi anlamda büyük mutluluk yaşamak şeklinde ifade edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sümük Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. elmas (22 Ocak 2014 saat: 11:27)

    rüyamda küçüklük halimi gördüm ve küçükken yaşadığımız ev olduğunu düşündüğüm bir evdeydik. annemin bir anda nefesi tıkandı sanki boğazına bir şey takılmış gibi. daha sonra annem bana işaret etti sırtıma vur dediğini sandım ancak arkasına sarılıp karın boşluğuna basıp o parçayı çıkarmamı istemiş. bende yaptım daha sonra annemin burnundan sümük çıktı burnunun ucunda duruyordu bende peçeteyle alıp kirli bir bardağın içine attım. daha sonra elimi ağzıma sürdüm ve tuzlu bir tat geldi meğer annemin sümüğü elime bulaşmış.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,