RuyaTabirleri.com

Rüyada Sümüklü Böcek Görmek

Rüyada sümüklü böcek görmek, rüya sahibinin bazen iş, bazen de eğitim nedeni ile göçebe yaşamasına ve bu nedenle de bir şehirden bir şehre ya da bir ülkeden bir ülkeye taşınıp durmasına işaret eder. Rüyada sümüklü böcek görmenin tabirleri bununla sınırlı değildir tabii ki. Rüya sahibinin bazı işlerinin yavaş ilerleyeceği ve bu nedenle de rüya sahibinin sabırsızlanacağı günler geçireceği anlamına gelir. Bazen de kişinin üzerine sanki ölü toprağı serpilmişçesine, ağır hareket etmesine ve yaşama karşı isteksiz davranmasına tabir edilir.

Rüyada Sümüklü Böcek Öldürmek

Rüya sahibinin hırsla çekip çıktığı bir kapıyı yeniden çalmak zorunda kalacağına işarete eder. Rüyasında sümüklü böcek öldürdüğünü gören kişinin, tek şansı ve kurtuluşu bu kapıya giderek, karşısına aldığı ve rest çektiği kişiden özür dileyip, yardım istemesi olacaktır.

Rüyada Sümüklü Böcek Yemek

Rüya sahibinin canını sıkan bir durumu, görmezden gelmek zorunda kalmasına tabir edilir. Kişi, sırf sevdikleri zarar görmesin ve başlarına bela almasın diye, kendisine çok dokunan bazı sözleri yutmak zorunda kalabilir ya da bazı kişilere tahammül göstermek durumunda olabilir.

Rüyada Sümüklü Böcek Toplamak

Rüyasında sümüklü böcek topladığını gören kişinin kısmeti açılacak ve keyfi yerine gelecek demektir. Kişi, birikim yapmaya başlayacak, yarınlarını güvence altına almak için adım atacaktır. Rüya sahibi, uzun zamandan beri yarına dikili bir ağaç bırakamayacağı için hayıflanıp duruyordur, bu sayede içi rahat edecektir.

Rüyada Evde Sümüklü Böcek Görmek

Rüya sahibinin geçmişte çok uygun bir fiyata aldığı bir tarlanın, evin ya da bağın, bahçenin bir anda konumunun değişmesi sayesinde rüya sahibini kara geçirmesine delalet eder. Rüya sahibi için bulunmaz bir fırsat olan bu durumu doğru kullanması kendisine bereket ve kazanç getirebilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sümüklü Böcek Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. sevgi yoldaş (09 Şubat 2014 saat: 13:38)

    rüyamda evde kocaman bi sümüklü böcek gördüm ve kuzenim onu eziyodu ama ölmüyorsu antenleri up uzundu çok korktum rüyamda aslında ay taşı diye bir taş arıyordum sonra sümüklü böceği ay taşı sanıp yaklaştım ama kuzenim ona tekme attı ezildi sadım kocamandı ve ölmedi ama rüyamda gerçekten bir ay taşı arıyordum abimden şüpelendim o ndadır diye bilmiyorum neden arıyordum ama ay taşı anlaşiılan bana çok laımdı sonra sirk gibi bir yere gidiyordum orda gösteriler oluyordu . bende orda aradım ve bulamadım en son eve gittimm.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,