RuyaTabirleri.com

Rüyada Sümüklü Böcek Görmek

Rüyada sümüklü böcek görmek, rüya sahibinin bazen iş, bazen de eğitim nedeni ile göçebe yaşamasına ve bu nedenle de bir şehirden bir şehre ya da bir ülkeden bir ülkeye taşınıp durmasına işaret eder. Rüyada sümüklü böcek görmenin tabirleri bununla sınırlı değildir tabii ki. Rüya sahibinin bazı işlerinin yavaş ilerleyeceği ve bu nedenle de rüya sahibinin sabırsızlanacağı günler geçireceği anlamına gelir. Bazen de kişinin üzerine sanki ölü toprağı serpilmişçesine, ağır hareket etmesine ve yaşama karşı isteksiz davranmasına tabir edilir.

Rüyada Sümüklü Böcek Öldürmek

Rüya sahibinin hırsla çekip çıktığı bir kapıyı yeniden çalmak zorunda kalacağına işarete eder. Rüyasında sümüklü böcek öldürdüğünü gören kişinin, tek şansı ve kurtuluşu bu kapıya giderek, karşısına aldığı ve rest çektiği kişiden özür dileyip, yardım istemesi olacaktır.

Rüyada Sümüklü Böcek Yemek

Rüya sahibinin canını sıkan bir durumu, görmezden gelmek zorunda kalmasına tabir edilir. Kişi, sırf sevdikleri zarar görmesin ve başlarına bela almasın diye, kendisine çok dokunan bazı sözleri yutmak zorunda kalabilir ya da bazı kişilere tahammül göstermek durumunda olabilir.

Rüyada Sümüklü Böcek Toplamak

Rüyasında sümüklü böcek topladığını gören kişinin kısmeti açılacak ve keyfi yerine gelecek demektir. Kişi, birikim yapmaya başlayacak, yarınlarını güvence altına almak için adım atacaktır. Rüya sahibi, uzun zamandan beri yarına dikili bir ağaç bırakamayacağı için hayıflanıp duruyordur, bu sayede içi rahat edecektir.

Rüyada Evde Sümüklü Böcek Görmek

Rüya sahibinin geçmişte çok uygun bir fiyata aldığı bir tarlanın, evin ya da bağın, bahçenin bir anda konumunun değişmesi sayesinde rüya sahibini kara geçirmesine delalet eder. Rüya sahibi için bulunmaz bir fırsat olan bu durumu doğru kullanması kendisine bereket ve kazanç getirebilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!