RuyaTabirleri.com

Rüyada Sünger Görmek

Rüyada sünger görmek, iki türlü tabir edilir ve her iki durumda da hayırlara işaret eder. Rüyada canlı yani denizden çıkmış ve henüz işlenmemiş bir sünger görmek, dünya nimetlerinin sonsuz olacağına, rüya sahibinin hayatında her daim şansın, kısmetin ve bereketin hüküm süreceğine delalet eder. Rüyada temizlik süngeri görmek de hane içindeki geçime, aile bireyleri arasındaki uyuma, huzura ve ağız tadına alamet eder.

Rüyada Bulaşık Süngeri Görmek

Rüyada bulaşık süngeri görmek, işlerin açılmasına, büyümesine, karın artmasına ve maddi imkânların da aynı oranda çoğalmasına tabir edilir. Rüya sahibinin hayatında sürpriz gelişmeler olacağına, kavga ve gürültü ortamının yatışacağına ve insanlarla iyi geçinmenin yollarının bulunacağına rivayet edilir.

Rüyada Sünger Yatak Görmek

Rüyada sünger yatak görmek, rahatlığa, sağlığa ve mutluluğa delalet eder. Rüyayı gören kişinin aile hayatında keyfinin ve ağız tadının yerinde olacağına yorulurken özellikle de eşinden yana yüzünün güleceğine, onun tarafından çok sevilip, sayılacağına delalet eder.

Rüyada Sünger Döşek Görmek

Rüyada sünger döşek görmek de sünger yatak görmekle aynı anlama gelir ve hayırlara vesile olacak çok temiz ve güzel olayların yaşanacağına, isabetli adımlar atılacağına ve yaşama dair doğru kararlar alınacağına işaret eder.

Rüyada Deniz Süngeri Görmek

Rüyada deniz süngeri görmek, rüya sahibinin hayatının başarılarla geçeceğine, mesleğinde ve ticaret yaptığı sektörde rakiplerini geride bırakacağına, bu sayede hem ün sahibi olacağına hem de işinde en iyisi olmayı başaracağına alamet eder. Rüya sahibinin önemli işlerin başına geçmesi sayesinde çevresinde sözünü dinleyecek ve onun emrinde çalışacak pek çok insan bulunacak demektir.

Rüyada Pamuk Yatak Görmek

Rüyada pamuk yatak görmek, lüks, rahat ve varlık içinde güzel bir hayat sürmeye yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: