RuyaTabirleri.com

Rüyada Sünnet Çocuğu Görmek

Rüyada sünnet çocuğu görmek, özellikle yaşamında bazı sıkıntıları olan maddi manevi problemlerle uğraşan kişiler için, sahip oldukları tüm bu üzüntü ve kederde kurtulmalarını sağlayacak olaylar yaşamalarına, müjdeli ve sevindirici bir habere, kişinin manevi anlamda derecesinin yükselmesine, özellikle günah ehli olan ve birtakım hataların peşinden gidenler için tüm bu yanlışların sona ermesine işarettir.

Rüyada Sünnet Olmak

Rüyada bir kimsenin sünnet olması, rüya sahibi önceden sünnet olmuşsa, yaşayacağı bir güzel olaya, aile hayatında huzura, eğer nefsi peşinde koşan veya zina işleyen bir kimse bu rüyayı görmüşse en yakın zamanda bu kötü alışkanlıklardan kurtulmasına; Müslüman olmayan kişi için bu rüya Müslüman olmasına ve hidayete ermesine işarettir.

Rüyada Bir Çocuğu Sünnet Etmek

Rüyasında tanıdığı bir çocuğu sünnet eden kimse o çocuğa veya ailesine bir iyilikte bulunur veya o çocuğa doğru yolu göstererek ileride büyük bir adam olmasına, ahlaklı ve karakterli bir birey olarak yetilmesine katkıda bulunur. Herhangi bir çocuğu sünnet etmek ise yine sizin sayenizde pek çok insanın doğru yolu bulup kötü alışkanlıklardan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Sünnetçi Görmek

Rüyada görülen sünnetçi, iyi huylu ve ahlaklı bir adamın göstergesidir. Bu adam, sürekli insanlar ve onların faydası için çalışarak onlara yol gösterir ve yardım eder. Sünnetçi rüyası sizin de yakın zamanda bahsi edilen özellikte bir insanla beraber bulunacağına ve ondan feyiz alıp, o kimse ile dost olacağınıza yorumlanmaktadır.

Rüyada Sünnet Düğünü Görmek

Rüyada görülen sünnet düğünü, eğer aşırı bir eğlenme hali varsa ve insanlar zararlı maddelerden tüketiyorlarsa hayırlı bir rüya olarak kabul edilmez. Eğlencenin dozunda olduğu ve her şeyin güzel olduğu bir sünnet düğünü ise sizin de yakın zamanda güzel bir ortamda bulunacağınızın göstergesidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sünnet Çocuğu Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. gs (07 Ekim 2015 saat: 10:54)

  ben rüyamda kız çocuğunun sünnet olduğunu gördüm ve pipisini de gördüm. ama sünnettçi sünnet etmeden önce bebeğin göbek bağının tam kopmadığını fark eder ve beyaz iple orayı bağlar orasının düşmeden çocuğu sünnet etmeyeceğini söyler .

  sizce anlamı nedir ?

 2. melek (17 Ağustos 2015 saat: 06:06)

  Hem Bayır hem dik merdiveni biyere çıkıyorum yatir ziyaret etçem ama yanımda bikaç kişi biride hala kızı bide sünnet çocuğu var onu tanımıyorum kırmızı şu döküyor sünnet çocugu eliyle bayandan Bayır çıkıyor yukarı baktım mağara penceresi gibi biyerde biri namaz kılıyor biraz daha çıktık yine biri adam ama namaz kılıyor sora yatira geldik sünnet çocuğu isemis yatir buna kızıyor ve çocuk kendini bi anda başka biyerde buluyor ben bunu görünce çok korktum yüreğim sizladi

 3. sefane (14 Ağustos 2015 saat: 14:52)

  Yakin arkadasimin sünnet olmuş cocugu yeniden sünnet ettirmesi, düğün yapmasi .bende düğün den habersiz annemle misafirlige gidiyorum ekmekle peynir bir tepside ikram ediyor ama arkadasimin akrabalari yok cemiyette.cikarken duyunden kalan ekmek kirintilarindan yiyorum. Arkadasimda düğün günü halilari kaldirms yikamis

 4. sedef (22 Nisan 2015 saat: 16:25)

  Ruyadam pazar gibi bir yer vardı gelinlik ve sünnet kıyafetleri vardı 2 tane gelin 2 tane sünnet çocuğu gördüm sonra bi yerden küpe tanc ve bi şey daha aldım kadına parasini odemek için gösterdim o da onların onu satmadigini soyledi bende hepsi kırıp yere attım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,