RuyaTabirleri.com

Rüyada Sünnet Görmek

Rüyada sünnet olmak, gönül rahatlığına ve huzura kavuşmaya delalet eder. Rüya sahibi zor günlerini arkasında bırakacak, çektiği acıları, yaşadığı gönül kırgınlıklarını, dostlardan gelen dertleri ve kendisini kötü hissettirecek her şeyi unutacak ve mutlu olmaya başlayacak diye tabir edilir. Rüyada sünnet olmak, rüya sahibinin sil baştan bir hayat yaşayacağına, her şeyi arkasında bırakıp kendisi için hayırlı, temiz ve yeni bir sayfa açacağına işaret eder.

Rüyada Sünnet Düğünü Görmek

Rüyada sünnet düğünü görmek, mutluluktan oynamaya delalet eder. Rüya sahibi, öylesine mutluluk verici, öylesine güzel ve hayırlı bir haber alacak ki bütün dertlerini unutup adeta yeniden doğmuş gibi olacak ve sevinçten göbek atmaya başlayacak demektir.

Rüyada Sünnet Çocuğu Görmek

Hayır bulmaya ve zorlukları atlatmaya yorulur. Rüyada sünnet çocuğu gören kişi, küçük bir çocuk gibi şen olacak ve tüm derdinden, tasasından ve kederinden kurtulacaktır. Bu rüyayı gören kişi, borçlarından ve tüm sağlık sorunlarından kurtulur, yeniden hayat bulur, tazelenir ve canlanır.

Rüyada Sünnet Kıyafeti Görmek

Hoşluktur. Rüyasında sünnet kıyafeti gören kişi, içinin açılacağı, kalbinin huzur ve mutlulukla dolacağı, yeni heyecanlar ve mutluluklar yaşayacak demektir. Rüya sahibi kuş gibi hafif olacak ve neşeli günler geçirecektir.

Rüyada Sünnet Ettiğini Görmek

Rüya sahibi, rüyasında kendisinin birini sünnet ettiğini görürse eğer tüm kötü alışkanlıklarından vazgeçecek ve hatalarının, günahlarının farkına varacak, onlar için Allah’a kendisini affetmesi için yalvarıp tövbekâr olacaktır.

Rüyada Sünnet Olduğunu Görmek

Rüya sahibi kadın ya da erkek fark etmeksizin rüyada sünnet edilen kişinin kendisi olduğunu görürse öylesine hayırlı bir iş yapacaktır ki yaptığı hataları ve işlediği günahları af edilecektir diye tabir edilir. Rüya sahibine hayır getirecek bir rüyadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sünnet Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. ali akgul (29 Nisan 2014 saat: 16:15)

  Rüyamda sünnet olduğumu görüyorum.çocuk olarak değil ama.normal hayattaki yaşımdayım.
  ama önce avret yerimin temizliğini yapıyorum.
  tamamen temizliyemiyorum.hatta sünnet olacağım için alel acele uluorta temizlik yapıyorum.Tanıdıkların birkaçı temizlik sırasında beni görüyorlar.ama hatırladığım kadarıyla hani gerçek hayatta böyle bir şey olmaz ama olsa yerin dibine girerim herhalde.rüyada bu durumdan aman aman rahatsız olmuyorum.yani az oluyorum.sanki mecbur bırakılmış gibi bir durum var ve ben mahçup olacak bir şey yapmıyorum gibi.
  benden hemen önce tanımadığım başka bir çocuk sünnet oluyor.

 2. tuba (07 Nisan 2014 saat: 17:20)

  Görüşmediğim eski erkek arkadaşımın sünnet olacağını kadınlarla dolu bi odada olacakmış rahatsız olduğu için başka bir yere gidiyor geliyor bu arada onun cinsel organın büyüdüğünü fark ediyorum görmediğim biyerde sünnet oluyor hic konuşuyoruz küs olduğumuz icin annem ben ve annesiyle bi yola çıkıyoruz ek nde fındık var fakat kotuymus ona daha kalitelisini para karsiliginda veriyorum onlar memleketine gidecekmis annesine ulaşmak için beni arıyor ilk defa konuşuyoruz yolda yürüyor ama ben annesinden ayrıldığımızın için nerde olduğunu bilmediğini söylüyorum o annesine ulaşmaya çalışırken biz onun önünden geciyoruz

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,